Społeczność Lenovo

Gaming - Lenovo LegionLaptopy gamingowe
Wszystkie Tematy
Opcje

1 POSTY

12-21-2020

Poland

1 Łączna liczba zalogowań

5 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 5
  • Message 1 of 2

Lenovo Legion crashe w grach

2020-12-21, 20:14 PM

Witam, od niedawna jestem posiadaczem nowego laptopa Lenovo legion Y540-15IRH i nie mogę na nim stabilnie pograć. Gry czasami uda się odpalić za np. 5 próbą restartu laptopa i chodzą płynie w 60 fps na ultra (Wiedźmin 3), ale najczęściej wyrzuca mi je do pulpitu w trakcie ładowania.

Laptop po świeżej instalacji windows 10 pro bezpośrednio od microsoftu, zainstalowałem tylko najnowszy sterownik do tej karty od nvidi i kilka sterowników ze strony lenovo oraz pobrałem najświeższe aktualizacje windowsa.

Wykonałem test procesora programem prime95, wypadł pomyślnie natomiast testy GPU programem 3Dmark już nie. Restartowałem laptopa 5 razy i oto wyniki:

1 raz test się wyłączył i dał informacje, że pojawił się błąd (nie było objaśnienia)

2 raz test się wykonał z wynikiem prawie 6000

3 raz test się wyłączył i dał informacje, że pojawił się błąd (nie było objaśnienia)

4 raz test się wyłączył i dał informacje, że pojawił się błąd (nie było objaśnienia)

5 raz test się wykonał z wynikiem prawie 5800

Ręce już opadają, bo jest to losowość kiedy działa, a kiedy nie z naciskiem na to drugie.

Specyfikacja:

RTX 2060

i5-9300HF

16 GB RAM

Win 10 pro

Odpowiedź
Opcje

4355 POSTY

01-10-2019

Slovakia

1216 Łączna liczba zalogowań

41768 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 41768
  • Message 2 of 2

Re:Lenovo Legion crashe w grach

2020-12-22, 14:29 PM

Cześć @trejk52,

Witaj w Społeczności!

Piszesz, że instalowałeś najnowszy sterowniki grafiki ze strony Nvidii. Zalecamy jednak instalowanie sterowników bezpośrednio z naszej strony wsparcia raczej niż ze strony producenta karty graficznej, ponieważ sterowniki zamieszczane u nas optymalizowane są pod kątem konkretnych konfiguracji zastosowanych w naszych laptopach.

Spróbuj czystej instalacji sterowniki grafiki z naszej strony wsparcia i daj znać czy problemy ustąpią.

Pozdrawiam,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

EN: Welcome to the Community! Did you participate in our forum survey? Please, let us know what you like about our forum and what we can improve. We listen to your feedback!

PL: Witaj w Społeczności! Czy wypełniłeś już naszą ankietę? Powiedz nam co lubisz na naszym forum, a gdzie możemy się poprawić. Chętnie czytamy Wasze komentarze!

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Forum anketimize katıldınız mı? Lütfen forumumuz hakkında neleri beğendiğinizi ve neleri geliştirebileceğimizi bize bildirin. Yorumlarınızı okumayı seviyoruz!
_

Odpowiedź

Wytyczne dla Społeczności

Przed opublikowaniem posta zapoznaj się z naszymi Wytycznymi.

Dowiedz się więcej

Sprawdź aktualne oferty!

Idź do Sklepu
X

Zapisz

X

Usuń

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

Ranking polubień (Autorzy)

(Ostatnich 7 dni)

Użytkownik Punkty