anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Odpowiedz
Qlord
Paper Tape
Zarejestrowano: ‎05-07-2019
Kraj: PL
Wyświetleń: 330
Wiadomość 1 z 2

Lenovo legion y520 upgrade

Witam,

Niestety na forum nie znalazłem odpowiedniego działu dla laptopów serii "Y", stąd mój post w tym dziale. 

Od ponad 1,5 roku jestem szczęśliwym posiadaczem modelu Y520 o następujących parametrach:

Procesor i7-7700HQ - 2,80GHz

Karta graficzna GeForce GTX 1060 Max-Q

Ram 16GB

Od jakiegoś czasu myślę nad wymianą procesora oraz karty graficznej. 

Tutaj właśnie rodzi się pytanie do Państwa. Jaką maksymalnie kartę graficzną oraz procesor można zamontować. ?

Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam

Administrator
Administrator
Zarejestrowano: ‎01-10-2019
Kraj: SK
Wyświetleń: 317
Wiadomość 2 z 2

Dot.: Lenovo legion y520 upgrade

Cześć @Qlord!

Witaj w Społeczności!

Wszystkie informacje dotyczące wymiany części w laptopie znajdziesz na stronie wsparcia, w poradniku konserwacji sprzętu: https://download.lenovo.com/consumer/mobiles_pub/legion_y520-15ikba_hmm_201706.pdf

Jeśli chodzi o procesor oraz kartę graficzną, to są przylutowane do płyty głównej, więc ich wymiana byłaby co najmniej problematyczna...

Pozdrawiam,

Ala
Polish & Turkish Community Lead

Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English

Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.