anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Odpowiedz
Pjotros
Paper Tape
Zarejestrowano: ‎08-12-2019
Kraj: PL
Wyświetleń: 511
Wiadomość 1 z 4

Różnice pomiędzy y540 a y740 oraz ich dostępność.

Witam!

Jestem zainteresowany kupnem jednego z najnowszych laptopów z serii legion. Chciałem się dowiedzieć jakie są dokładne różnice pomiędzy modelami y540 oraz y740. Również w związku z ograniczoną dostepnośćią tych laptopów w Polsce kieruję pytanie o ewentualne dostarczenie takowego laptopa przy wybranych parametrach przez firmę lenovo lub czy zakupienie takiego laptopa z innego kraju na przykład za pośrednictwem amazonu pozwala mi na zarejestrowanie laptopa w Polsce i uzyskanie gwarancji za pośrednictwem firmy lenovo.

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc!

Administrator
Administrator
Zarejestrowano: ‎01-10-2019
Kraj: SK
Wyświetleń: 500
Wiadomość 2 z 4

Dot.: Różnice pomiędzy y540 a y740 oraz ich dostępność.

Cześć @Pjotros,

Różnice między Y740 i Y540 to przede wszystkim lepsza wydajność i grafika w Y740. Nie wiem czy zależy Ci na najlepszym doświadczaniu wymagających gier, czy na solidnym komputerze gaminowym w dobrej cenie. Oba modele sprawdzą się nawet przy wymagających grach, ale Y740 oferuje lepszą grafikę, ciekawszy design (podświetlana klawiatura Corsair) i generalnie jakość premium Emotikon: Szczęśliwy Dodatkowo załączam linka do zewnętrznej recenzji: https://www.mobimaniak.pl/293710/lenovo-legion-y540-y740-cena-specyfikacja-opinia-zdjecia/

Oba modele sa już dostępne do kupienia w Polsce, w związku z tym najlepszym rozwiązaniem będzie zakup u polskiego dystrybutora. Tutaj zanjduje się lista naszych kluczowych partnerów handlowych: https://www.lenovo.com/pl/pl/wtb/ (na przykład Komputronik ma w ofercie oba modele).

Pozdrawiam,

Ala
Polish & Turkish Community Lead

Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English

Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

Highlighted
Pjotros
Paper Tape
Zarejestrowano: ‎08-12-2019
Kraj: PL
Wyświetleń: 479
Wiadomość 3 z 4

Dziękuję za pomoc!

Udało mi się znaleźć odpowiedni model mianowicie legion y540 o kodzie 81SX009APB, moje ostatnie pytanie dotyczy częstotliwości odświeżania matrycy tego modelu, ponieważ żaden z dystrybutorów nie podaje jej w specyfikacji lub nie jest w stanie udzielić odpowiedzi.

Administrator
Administrator
Zarejestrowano: ‎01-10-2019
Kraj: SK
Wyświetleń: 476
Wiadomość 4 z 4

Cześć @Pjotros,

W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących specyfikacji technicznych naszych produktów polecam stronę psref.lenovo.com Emotikon: Szczęśliwy

Częstotliwość odświeżania w tym modelu to 60 Hz, podaję linka ze wszystkimi specyfikacjami: http://psref.lenovo.com/Detail/Lenovo_Laptops/Lenovo_Legion_Y54015IRH?M=81SX009APB

Pozdrawiam,

Ala
Polish & Turkish Community Lead

Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English

Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.