anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Odpowiedz
Highlighted
Marek12321
Fanfold Paper
Posty: 5
Zarejestrowano: ‎04-20-2019
Kraj: PL
Wyświetleń: 1 134
Wiadomość 1 z 2

Y520 praca na trzech monitorach

Czy jest możliwość aby do laptopa Legion Y520 podłączyć dwa monitory w taki sposób abym mógł rozszerzyć pulpit w windowsie na monitor podłączony do USB-C przez adapter, drugi monitor podłączony do HDMI i trzeci wbudowany w laptopa ? (praca na trzech monitorach). i7-7700HQ + GTX 1050 4GB

Administrator
Administrator
Posty: 317
Zarejestrowano: ‎01-10-2019
Kraj: SK
Wyświetleń: 1 121
Wiadomość 2 z 2

Dot.: Y520 praca na trzech monitorach

Cześć @Marek12321,

 

Sprawdziłam stronę Y520 na naszej stronie PSREF (http://psref.lenovo.com/Product/Lenovo_Laptops/Lenovo_Legion_Y520_15) i zgodnie z umieszczoną tam infromacją laptop wspiera zewnętrzny monitor. To znaczy, że raczej nie będzie wspierać dwóch zewnętrznych monitorów, a przynajmniej Lenovo nie może zagwarantować, że taka konfiguracja będzie działać bez zarzutu, a praca na trzech monitorach prawdopodobnie nie będzie możliwa.

 

Na tej stronie znajdziesz monitory kompatybilne z Twoim laptopem: Consumer Monitors - Option Compatibility Matrix. Wybierz zakładkę Gaming i znajdź swój model laptopa. Monitory oznaczone przez "x" w tabelce będą kompatybilne z Twoim laptopem.

 

Pozdrawiam,

 

Ala
Polish & Turkish Community Lead


  Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English


Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.