anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Odpowiedz
Leom1
Paper Tape
Zarejestrowano: ‎04-27-2019
Kraj: PL
Wyświetleń: 330
Wiadomość 1 z 15

Y720 - problem z wbudowanym mikrofonem

Witam mam nowego y720 nie działa mikrofon system pokazuje, że jest wszystko ok.Sprawdzilem już wszystkie opcje mikrofon mnie nie słyszy ktoś pomoże co to może być czy serwis 

Administrator
Administrator
Zarejestrowano: ‎01-10-2019
Kraj: SK
Wyświetleń: 223
Wiadomość 2 z 15

Dot.: Y720

Cześć @Leom1,

Witaj w Społeczności!

Możesz napisać konkretniej co sprawdziłeś? Będzie nam łatwiej zdiagnozować problem Emotikon: Mrugający

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, warto wejść w ustawienia -> prywatność i tam sprawdzić czy mikrofon nie jest zablokowany.

Pozdrawiam,

Ala
Polish & Turkish Community Lead

Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English

Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

Leom1
Paper Tape
Wyświetleń: 196
Wiadomość 3 z 15

Zrzut ekranu (1).png

Highlighted
Leom1
Paper Tape
Wyświetleń: 195
Wiadomość 4 z 15

tak to wygląda jak na zdjęciu
Leom1
Paper Tape
Wyświetleń: 195
Wiadomość 5 z 15

sprawdxiłem wszystkie opcje mikrofon jestzainstalowany ale mnie nie słyszy jak podłącze zestaw bluetoth jest wszystko ok 

Leom1
Paper Tape
Wyświetleń: 193
Wiadomość 6 z 15

Zrzut ekranu (4).png

@Ala_Lenovo  tu powinno buć widać poziomy jak rozmawiam a nie dzieje się nic 

Administrator
Administrator
Wyświetleń: 188
Wiadomość 7 z 15

Cześć @Leom1,

Spróbuj wybrać "Zestaw mikrofonów" w oknie "Dźwięk", a następnie "Ustaw domyślne".

Przechwytywanie.JPG

Jeśli problem będzie w dalszym ciągu występował, wejdź we "Właściwości" mikrofonu, a następnie w zakładkę "Poziomy" i sprawdź czy dźwięk nie jest tam wyciszony. Sprawdź też zakładkę "Zaawansowane" i zaznacz opcję "Zezwalaj aplikacjom na przejmowanie wyłącznej kontroli nad tym urządzeniem".

Przechwytywanie1.JPG

Pozdrawiam,

Ala

Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English

Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

Leom1
Paper Tape
Wyświetleń: 181
Wiadomość 8 z 15

Wszystko zrobione jak należy i mikrofon nadal nie działa,  czy to możliwe żeby był uszkodzony, a system  wykrywał go jako sprawny Zrzut ekranu (5).png

Leom1
Paper Tape
Wyświetleń: 180
Wiadomość 9 z 15

zakładka ustaw domyślnie nie jest podświetlona
Administrator
Administrator
Wyświetleń: 169
Wiadomość 10 z 15

Cześć @Leom1,

Sprawdź czy na pewno masz aktualne sterowniki dźwięku oraz płyty głównej. Jeśli posiadasz aplikację Lenovo Vantage, wszystkie aktualne sterowniki Lenovo możesz ściągnąć przez tę aplikację. Wtedy nie ma mowy o pomyłce Emotikon: Mrugający

W Menedżeże urządzeń odinstaluj mikrofon i po restarcie komputera zainstaluj go ponownie.

Ponadto warto sprawdzić ustawienia mikrofonu w aplikacji Lenovo Vantage (zakładka Hardvare Settings > Audio/Visual).

Jeśli to wszystko nie zadziała, trzeba będzie przeinstalować system Windows...

Pozdrawiam,

Ala