Witamy na naszych forach, gdzie użytkownicy pomagają użytkownikom. Potrzebujesz pomocy teraz? Skontaktuj się z nami.

Społeczność Lenovo

Gaming - Lenovo LegionLaptopy gamingowe
Wszystkie Tematy
Opcje

1 POSTY

10-21-2020

Poland

1 Łączna liczba zalogowań

0 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 0
  • Message 1 of 2

brak sterownika touchpada - Legion Y540-15IRH

2020-10-21, 12:26 PM

Mam problem z ustawieniem touchpada w laptopie Legion Y540-15IRH  - potrzebuję ustawic przyciski na touchpadzie dla osoby leworęcznej a na myszy dla praworecznej 

Problem w tym że nie mam osobnego sterownika do niego  (np .synaptics czy inny) wiec mogę jedynie zmieniać ustawienia poprzez panel win10 które  powoduja zmiane w obu miejscach niestety. 

Nie moge nigdzie znalesc informacji na temat osobnego sterownika do touchpada, ktory teretycznie powinnien byc zainstalowany. 

Czy ktos ma pomysl jak mozna to rozwiazac? 

Odpowiedź
Opcje

5485 POSTY

01-10-2019

Slovakia

1355 Łączna liczba zalogowań

49179 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 49179
  • Message 2 of 2

Dot::brak sterownika touchpada - Legion Y540-15IRH

2020-10-22, 9:03 AM

Cześć @iamarebel

Witaj w Społeczności!

Ten model nie ma sterowników touchpada na naszej stronie wsparcia, ponieważ standardowe sterowniki Windowsa działają na nim prawidłowo. Upewnij się, że masz najnowsze sterowniki touchpada ściągnięte przez Windows Update, ale jeśli aktualizacja sterowników nie pomoże to być może nie ma możliwości osobnego ustawienia myszy i touchpada dla tego modelu.

Na screenie, który został zamieszczony w Twoim poście, są dwa urządzenia myszy. Spróbuj odintalować te urządzenia po czym zrestartuj komputer. Po restarcie system automatycznie wykryje wszystkie urządzenia i postara się zainstalowac najnowsze sterowniki.

Pozdrawiam,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

EN: Welcome to the Community! If someone helped you today hit Like or accept a Solution!
Looking for information about Lenovo products?

PL: Witaj w Społeczności! Jeśli ktoś Ci dzisiaj pomógł, kliknij kciuk w górę lub zaakceptuj rozwiązanie!
Szukasz informacji o produktach Lenovo?

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Bugün birisi size yardım ettiyse Beğen’e basın veya bir çözümü kabul edin!
Lenovo ürünleri hakkında bilgi mi arıyorsunuz?
_

Odpowiedź

Wytyczne dla Społeczności

Przed opublikowaniem posta zapoznaj się z naszymi Wytycznymi.

Dowiedz się więcej

Sprawdź aktualne oferty!

Idź do Sklepu
X

Zapisz

X

Usuń

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

Ranking polubień (Autorzy)

(Ostatnich 7 dni)

Użytkownik Punkty