Vítejte v Lenovo komunitě, kde si uživatelé navzájem pomáhají. Potřebujete okamžitou pomoc?

Česká a Slovenská komunita

Lenovo LegionLegion Desktopy
Všechna témata fóra
Možnost

4 Příspěvky

09-08-2021

Slovakia

6 Přihlášení

30 Page Views

• Registered: ‎09-08-2021
  • Lokace: Slovakia
  • Náhledy: 30
  • Message 1 of 7

Neustále resetovanie PC

2021-09-08, 18:14 PM

Zdravim, asi tak dva dni dozadu mi zacal moj pocitac, ktory pouzivam na kancelarske ucely, nie na hry, zamrzat a nasledne sa resetovat. Zistil som len tolko, ze vacsinou to urobi pri hrani muziky, alebo pri otvorenom web prehliadaci. Urobil som vsetky aktualizacie vsetkeho, a aj tak to neprestava robit. Uz po aktualizaciach sice repro (speakers) nevyhodi zo systemu, ale mrzne to aj tak ... zeby to bola hardwarova chyba na doske? Je uplne jedno, co sa prave na pocitaci deje, aj tak to po case zamrzne a stroj sa zresetuje sam po nejakom case. Dik za odpoved. Spustil som vsetky kontroly, ktore su dostupne cez web priamo k danemu typu pocitaca, neprestava to.

Odpověď
Možnost

11213 Příspěvky

08-17-2015

Slovakia

26892 Přihlášení

589727 Page Views

• Registered: ‎08-17-2015
  • Náhledy: 589727
  • Message 2 of 7

Re:Neustále resetovanie PC

2021-09-09, 9:54 AM

Ahoj RastoPD,

o ktoré zariadenie sa jedná? Ktorá konkrétna verzia Win10 aktuálne beží na zariadení a ktorú verziu BIOSu máš? Aktualizoval si zariadenie cez automatické nástroje, ako je Lenovo Vantage, alebo si aktualizoval ovládače manuálne, z našej stránky podpory?

Keď prezreš zariadenia pod správcom zariadení, sú niektoré zobrazované s výkričníkom alebo otáznikom?

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

EN : Welcome to the Community! Have you already participated in the forum survey? Please, let us know what you like about our forum and what we can improve. We listen to your feedback!

DE : Willkommen in der Community! Hatten Sie bereits an der Foren Umfrage teilgenommen? Wir benötigen die folgenden Informationen. Wir hören zu und lesen Ihre Kommentare gerne!

CZ/SK : Vítejte v Komunitě! Už jste se zúčastnili našeho průzkumu fóra? Potřebujeme následující informace. S radostí posloucháme a čteme vaše komentáře!
_
Communities: English Deutsch Español Portugues Русскоязычное Česká Slovenská Українська Moto English
_

Odpověď
Možnost

4 Příspěvky

09-08-2021

Slovakia

6 Přihlášení

30 Page Views

• Message 3 of 7

2021-09-09, 15:55 PM

mam toto tu  ...  Legion T5-28IMB05 Desktop (Lenovo) - Type 90NC

Dakujem za odpoved, ano postahoval som uplne vsetko, vsetky dostupne aktualizacie, uz aj vcera. U predajcu sme dnes este zistili, ze podobny problem mal niekto v USA, a robila to NVIDIA graficka karta GTX 1660 Super ... ci aku to mam ... nie som na toto odbornik ... nahodil som dnes uplne nove ovladace ... a zatial je vsetko v poriadku ... takze zrejme ta grafika to sposobovala, Windows 10 bol najnovsi, aktualizacie vypnute nemam, a preto som vzdy aktualny. Zrejme tam vo vnutri k niecomu doslo. Zatial hlasim pokoj a vsetko fachci. BIOS som tiez aktualizoval vcera, vsetko, co bolo dostupne som tym prehodil. Asi tak. Robil som aktualizaciu z Vasej stranky automaticky aj manualne.

Odpověď
Možnost

11213 Příspěvky

08-17-2015

Slovakia

26892 Přihlášení

589727 Page Views

• Message 4 of 7

2021-09-10, 10:13 AM

Áno, také niečo skutočne bolo. Naši technici aktuálne skúmajú problémy tohto modelu v súvislosti s najnovšími ovládačmi, ktoré sú poskytované priamo nVidiou. V tejto súvislosti je odporúčané používať dočasne ovládač GPU priamo z našej stránky podpory. Pokiaľ preinštaluješ ovládač priamo z našej stránky podpory a nebude ďalej dochádzať k tomuto symptómu, tak to bolo toto.

Juraj

EN : Welcome to the Community! Have you already participated in the forum survey? Please, let us know what you like about our forum and what we can improve. We listen to your feedback!

DE : Willkommen in der Community! Hatten Sie bereits an der Foren Umfrage teilgenommen? Wir benötigen die folgenden Informationen. Wir hören zu und lesen Ihre Kommentare gerne!

CZ/SK : Vítejte v Komunitě! Už jste se zúčastnili našeho průzkumu fóra? Potřebujeme následující informace. S radostí posloucháme a čteme vaše komentáře!
_
Communities: English Deutsch Español Portugues Русскоязычное Česká Slovenská Українська Moto English
_

Odpověď
Možnost

4 Příspěvky

09-08-2021

Slovakia

6 Přihlášení

30 Page Views

• Message 5 of 7

2021-09-10, 11:18 AM

dakujem ... stiahol som najskor tento vas a potom aj najnovsi original z nVidie ... vcera ... a je pokoj ... dufam, ze na dost dlho.

no tak, pat minut po tomto prispevku to znova zamrzlo, prvy krat od aktualizacie.

Odpověď
Možnost

11213 Příspěvky

08-17-2015

Slovakia

26892 Přihlášení

589727 Page Views

• Message 6 of 7

2021-09-10, 14:07 PM

Práve ten od nVidie by to mal spôsobovať. Skús použiť iba ten od nás a neaktualizovať ho ani cez Windows-Update, ktorý automaticky natiahne ten od nVidie.

Juraj

_
_

Odpověď
Možnost

4 Příspěvky

09-08-2021

Slovakia

6 Přihlášení

30 Page Views

• Message 7 of 7

2021-09-10, 18:38 PM
ok ... idem to spravit tak
Odpověď
Domovská stránka fóra

Pokyny pro komunitu

Před odesláním správy si přečtěte pokyny pro komunitu.

Další informace

Podívejte se na aktuální nabídky!

Jděte nakupovat
X

Save

X

Vymazat

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

Líbí se mi žebříček (Autoři)

(Posledních 7 dní)

Uživatel Likes