Vítejte v Lenovo komunitě, kde si uživatelé navzájem pomáhají. Potřebujete okamžitou pomoc?

Česká a Slovenská komunita

Lenovo LegionLegion Notebooky
Všechna témata fóra
Možnost

70 Příspěvky

10-03-2019

Slovakia

70 Přihlášení

872 Page Views

• Registered: ‎10-03-2019
  • Lokace: Slovakia
  • Náhledy: 872
  • Message 1 of 3

Čo všetko napája batéria pri vypnutom notebooku?

2021-07-12, 13:32 PM

ahoj, mal by som otázočku, že čo všetko napája batéria aj keď je notebook vypnutý, už dlhšie sledujem že aj keď je vypnutý tak dosť rýchlo sa batéria v notebooku vybíja, na windwose 10 nebola taká možnosť si to nejako do detailov skontrolovať ale teraz na windowse 11 už to všetko pekne rozpisuje, mam tu obrázok kde je pekne zachytene že za cca 16 hodín sa batéria vybila až o 4% čo je podľa mňa dosť veľa... batéria je vo výbornom stave, alebo je tam aj to, že som ho v cera mal chvíľku na batérii a normálne že sa mi batéria dobila :D za 3 hodiny používania o 6% neviem ako si to mam vysvetliť. tak preto ma to zaujíma čo všetko musí napájať, ja som myslel že iba udržiava bios, resp  dátum a čas...

chcem sa na to len poinformovať lebo mi o mesiac konci zaruka ;)

.

Odpověď
Odpověď
Možnost

11015 Příspěvky

08-17-2015

Slovakia

26855 Přihlášení

587865 Page Views

• Registered: ‎08-17-2015
  • Náhledy: 587865

Re:Čo všetko napája batéria pri vypnutom notebooku?

2021-07-23, 16:30 PM

Ahoj LUKOS,

vo vypnutom stave batéria napája USB zariadenia, ak máš teda povolené Always-On-USB a pokiaľ máš zariadenie, ktoré má modern standby S0, tak ak sa nemýlim napája aj RAM moduly. Stratu jednociferného čísla nabitia batérie pri vyššie uvedenom nepovažujem za nič nezvyčajné, najmä, ak je zariadenie už takmer 2 roky staré. Btw. o ktoré zariadenie ide?

Čo sa týka dobitia batérie o 6% za 3 hodiny, nemáš náhodou nastavenú ochranu batérie, že nabíja iba do 55%? Za 3 hodiny by malo úplne v pohode nabiť batériu z 0% na 100%.

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

EN : Welcome to the Community! Have you already participated in the forum survey? Please, let us know what you like about our forum and what we can improve. We listen to your feedback!

DE : Willkommen in der Community! Hatten Sie bereits an der Foren Umfrage teilgenommen? Wir benötigen die folgenden Informationen. Wir hören zu und lesen Ihre Kommentare gerne!

CZ/SK : Vítejte v Komunitě! Už jste se zúčastnili našeho průzkumu fóra? Potřebujeme následující informace. S radostí posloucháme a čteme vaše komentáře!
_
Communities: English Deutsch Español Portugues Русскоязычное Česká Slovenská Українська Moto English
_

Odpověď

Replies(2)
Odpověď
Možnost

11015 Příspěvky

08-17-2015

Slovakia

26855 Přihlášení

587865 Page Views

• Registered: ‎08-17-2015
  • Náhledy: 587865
  • Message 2 of 3

2021-07-23, 16:30 PM

Ahoj LUKOS,

vo vypnutom stave batéria napája USB zariadenia, ak máš teda povolené Always-On-USB a pokiaľ máš zariadenie, ktoré má modern standby S0, tak ak sa nemýlim napája aj RAM moduly. Stratu jednociferného čísla nabitia batérie pri vyššie uvedenom nepovažujem za nič nezvyčajné, najmä, ak je zariadenie už takmer 2 roky staré. Btw. o ktoré zariadenie ide?

Čo sa týka dobitia batérie o 6% za 3 hodiny, nemáš náhodou nastavenú ochranu batérie, že nabíja iba do 55%? Za 3 hodiny by malo úplne v pohode nabiť batériu z 0% na 100%.

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

EN : Welcome to the Community! Have you already participated in the forum survey? Please, let us know what you like about our forum and what we can improve. We listen to your feedback!

DE : Willkommen in der Community! Hatten Sie bereits an der Foren Umfrage teilgenommen? Wir benötigen die folgenden Informationen. Wir hören zu und lesen Ihre Kommentare gerne!

CZ/SK : Vítejte v Komunitě! Už jste se zúčastnili našeho průzkumu fóra? Potřebujeme následující informace. S radostí posloucháme a čteme vaše komentáře!
_
Communities: English Deutsch Español Portugues Русскоязычное Česká Slovenská Українська Moto English
_

0 uživatelé považovali toto řešení za užitečné.

Tohle mi také pomohlo

Odpověď
Možnost

70 Příspěvky

10-03-2019

Slovakia

70 Přihlášení

872 Page Views

• Registered: ‎10-03-2019
  • Náhledy: 872
  • Message 3 of 3

2021-07-24, 13:23 PM

Legion Y540-15IRH Laptop (Lenovo) - Type 81SX

kde sú tie časy keď som si mohol batériu pohodlne vybrať :D 

tie 3hodiny som nepripájal adaptér do siete, proste som ho mal zapnutý na batérii a nejakým zázrakom sa sám dobil, je to na tom obrázku, ale to mohlo byt spôsobené len tým že najprv som ho troska viac zaťažil a potom som ho nechal nečinne  polozený, windows si myslel že ostane tak zaťažený tak prepočítal asi ako dlho ešte vydrží pri tej záťaži a keď som ho nechal tak tak znovu prepočítaval

Úž je mi to jasné

dikes

Odpověď
Domovská stránka fóra

Pokyny pro komunitu

Před odesláním správy si přečtěte pokyny pro komunitu.

Další informace

Podívejte se na aktuální nabídky!

Jděte nakupovat

Líbí se mi žebříček (Příspěvky)

(Posledních 7 dní)

Zobrazit vše

X

Save

X

Vymazat

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms