zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Odpovědět
Highlighted
Sfajbik
Blue Screen Again
Lokace: SK
153 zobrazení
Zpráva 1 z 4

Chrapčanie ventilátora

dobrý den mám problém s lavým ventilátorom dnes ráno mi dokonca ktomu ked som rano zapol notebook napisalo chyba disku C prebieha kontrola deje sa to tiež niekomu s notebookom nikdy nebolo buchane ani podobne . Notebook bol kupovany s Alzy ako novy 19.11.2018 čiže je ešte v záruke 

Admin Edit: Zmenený predmet diskusie, aby lepšie reflektoval jej obsah.

Administrator
Administrator
134 zobrazení
Zpráva 2 z 4

Re: Chrapčanie ventilátora

Ahoj Sfajbik,

jednoznačne má ventilátor nejaký mechanický problém, niečo pravdepodobne nasal, a to teraz spôsobuje ten chrapčavý zvuk, ktorý je počuť i na videu. Odporučil by som Ti v tomto prípade kontaktovať našu technickú podporu, keďže bude pravdepodobne potrebné zariadenie rozobrať a ventilátor prečistiť alebo nahradiť novým kusom.

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

Wurde dein Problem bei uns bereits besprochen? Schau mal nach: Forum Suchoption
Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English

Sfajbik
Blue Screen Again
127 zobrazení
Zpráva 3 z 4

Zdravím  no tak som sa rozhodol dať dolu kryt iba základný . Bol tam aj misky prach ale ventilátor som normálne roztočil kompresorom a žiadny zvuk nevydal takže to bude čisto mechanická chýba pretože keď som ho poskladal znova to hrčalo chcem sa spýtať či je možné ho opraviť aj v Žiline a ako postupovať pri reklamácií Ďakujem

Administrator
Administrator
116 zobrazení
Zpráva 4 z 4

Možno je to spôsobené tým, že v rozobranom stave je ventilátor otočený opačne a ventilátor netlačí na ložisko? Alebo ho stlačený vzduch / kompresor jednoducho neroztočí až do takých vysokých otáčok, ako motorček samotný? Každopádne, keď sa i po očistení zvuk ventilátora nemení, bude treba, aby sa nato naši technici pozreli bližšie.

Našu podporu vieš kontaktovať cez nasledovnú stránku (dole - Kontaktné údaje). V zozname všetkých poskytovateľov servisu máme uvedené dva servisy zo Žiliny, no nie som si istý či poskytujú servis i pre Tvoje konkrétne zariadenie. Majú to uvedené v poslednej kolónke, ale ak by aj nebol Tvoj model uvedený, skús sa opýtať, nemal by to byť problém.

Snip1.PNG

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

Wurde dein Problem bei uns bereits besprochen? Schau mal nach: Forum Suchoption
Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English