Vítejte v Lenovo komunitě, kde si uživatelé navzájem pomáhají. Potřebujete okamžitou pomoc?

Česká a Slovenská komunita

Lenovo LegionLegion Notebooky
Všechna témata fóra
Možnost

2 Příspěvky

09-15-2021

Slovakia

4 Přihlášení

20 Page Views

• Registered: ‎09-15-2021
  • Lokace: Slovakia
  • Náhledy: 20
  • Message 1 of 3

Legion 5 - 15ARH05H prehrievanie

2021-09-17, 10:55 AM

Zdravím,

chcem sa opýtať ako sú na tom tieto typy ntb s prehrievaním po dlhšom čase používania ntb obzvlášť na hry

Resp.či sa nemajú tendenciu po čase prehrievať (po roku,po dvoch )

dakujem pekne za odpoved 

Odpověď
Možnost

11350 Příspěvky

08-17-2015

Slovakia

26922 Přihlášení

591588 Page Views

• Registered: ‎08-17-2015
  • Náhledy: 591588
  • Message 2 of 3

Re:Legion 5 - 15ARH05H prehrievanie

2021-09-17, 11:43 AM
Ahoj MisoSL,

z hľadiska teplôt by mal CPU aj GPU hriať tak maximálne po (alebo tesne nad) 90 stupňov, aj to iba pri extrémnej záťaži. Pri bežnom hraní sa teploty pohybujú skôr mierne nad 80 stupňov. Po niekoľkých rokoch používania sa laptop bude prehrievať istotne viacej. Je to podmienené tým, že sa v ňom začne hromadiť prach a tak, ako o ktorýkoľvek iný laptop alebo desktop, sa oň treba starať a samozrejme ho z času na čas zvnútra aj prečistiť.

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

EN : Welcome to the Community! Have you already participated in the forum survey? Please, let us know what you like about our forum and what we can improve. We listen to your feedback!

DE : Willkommen in der Community! Hatten Sie bereits an der Foren Umfrage teilgenommen? Wir benötigen die folgenden Informationen. Wir hören zu und lesen Ihre Kommentare gerne!

CZ/SK : Vítejte v Komunitě! Už jste se zúčastnili našeho průzkumu fóra? Potřebujeme následující informace. S radostí posloucháme a čteme vaše komentáře!
_
Communities: English Deutsch Español Portugues Русскоязычное Česká Slovenská Українська Moto English
_

Odpověď
Možnost

2 Příspěvky

11-14-2021

Slovakia

4 Přihlášení

15 Page Views

• Registered: ‎11-14-2021
  • Náhledy: 15
  • Message 3 of 3

Re:Legion 5 - 15ARH05H prehrievanie

2021-11-14, 2:51 AM
Bohuzial mam inu skusenost som majitelom modelu ktory obsahuje procesor AMD Ryzen 4600H + RTX 2060 karta teploty extremne 103 az 105 stupnov kratkodobo na CPU potom si to drzi uz na 90-95 stupnov graficka karta 82 stupnov co myslim ze je v poriadku horsie je to z CPU vsimol som si aj dalsie chyby ktore ma novy bios verzia 18 a to po update biosu nieje mozne zvolit si prepinanie kariet a to AMD alebo Nvidia da sa zapnut teda je v moznosti zapnuta iba karta Nvidia po dalsie po update biosu zapnem setriaci mod na bateriu a po restartovani notebooku alebo vypnuti mi notebook zacne zase nabijat a tuto moznost notebook sam od nicoho vypne po dalsie neulozi sa nastavenie klavesnice tak ako si ju nastavim ja ale blika na rozne farby takze velmi vela chyb v novom biose taktiez s tym prehrievanim CPU by ste mohli nieco v novom bioe urobit! CO sa tyka verzie tohto modelu s grafikou GTX 1650 verzia 15ARH05 procesor ma teploty okolo 80-85 stupnov moja verzia je 15ARH05H kde je problem s prehrievanim zjavne chyba v biose dakujem
Odpověď
Domovská stránka fóra

Pokyny pro komunitu

Před odesláním správy si přečtěte pokyny pro komunitu.

Další informace

Podívejte se na aktuální nabídky!

Jděte nakupovat
X

Save

X

Vymazat

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

Líbí se mi žebříček (Autoři)

(Posledních 7 dní)

Uživatel Likes