zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Odpovědět
MartinRoz
What's DOS?
Lokace: CZ
133 zobrazení
Zpráva 1 z 2

Legion y530 "nefunguje bezdrátově"

Dobrý den,

Notebook Lenovo Legion y530 vlastním cca měsíc. Vše fungovalo v pořádku, ovšem notebook se najednou nedá zapnout bez připojení do sítě nabíječkou. Když notebook odpojím, ihned se vypne a lze zapnout až po opětovném připojení do sítě. Při spuštěném notebooku jinak vše funguje normálně, až na ukazatel baterie. Ukazuje neustále 89% (dříve se nabíjel vždy i na 100%). Mnoho diskusí mluví o problému "napájen ze sítě, nenabíjí se", mně se ovšem ukazuje "napájen ze sítě, nabíjí se". Zkusil jsem všechny aktualizace BIOSu a vše, co jsem našel v Lenovo Vantage. Také reinstalace Windows ACPI nepomohla.

Děkuji za odpovědi.

Administrator
Administrator
Lokace: SK
125 zobrazení
Zpráva 2 z 2

Re: Legion y530 "nefunguje bezdrátově"

Ahoj MartinRoz,

vitaj v komunite! Obávam sa, že sa jedná o chybu HW a že má zariadenie problém s napájaním z batérie. Bez presnej diagnózy je ťažké povedať či je problém s batériou samotnou alebo nejakým modulom pred ňou, no odporučil by som v tomto prípade kontaktovať náš servis.

Dúfam, že prebehne oprava rýchlo. Daj nám potom prosím vedieť, ako to celé dopadlo a čo nakoniec ukázala diagnóza v servise.

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

Wurde dein Problem bei uns bereits besprochen? Schau mal nach: Forum Suchoption
Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English