zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Odpovědět
michael123393
Fanfold Paper
Lokace: CZ
79 zobrazení
Zpráva 1 z 4

Lenovo Legion Y520 - blikání klávesnice/problém se spouštěním

Zdravím,

mám problém s notebookem, konkrétně jde o Lenovo Y520, Intel i5, 8GB DDR4, 15.6" 1920x1080, GTX1050 Ti s 4GB, Windows 10

Popis závady : 

Notebook běžel 3/4 roku uplně v pohodě bez jakéhokoliv problému, ale zhruba 2 dny zpátky mi z ničeho nic zamrzla obrazovka na zamykací "stránce" windowsu a sní i klávesnice (větráčky jely dál). Nějak sem tomu nevěnoval pozornost, tak jsem normálně ntbook vypnul "na tvrdo" a po nějaké hodince jsem ho chtěl opět spustit, ale bohužel blikala jenom klávesnice a power kontrolka.

Poté jsem zjistit, že notebook se normálně spustí pouze pod určitým úhlem obrazovky nebo když jemně přitlačím prsty na zadní kryt obrazovky (((když obrazovku odtáhnu od sebe (při otevírání), tak zčerná)))), ale když se ntb spustí, tak nesmím pohnout s obrazovkou jinak opět zamrzne a už nemůžu dělat nic jiného, než ho na tvrdo vypnout. Zde je kdyžtak názorné video:  

Prosím o radu čím by mohlo být a zda si s tím mohu poradit sám. 

Děkuji.

PS: Notebook jsem kupoval v MALLU a je stále v záruce

Administrator
Administrator
Lokace: SK
54 zobrazení
Zpráva 2 z 4

Re: Lenovo Legion Y520 - blikání klávesnice/problém se spouštěním

Ahoj michael123393,

vitaj v komunite! Znie to tak, ako keby niekde nesedel správne kontakt, resp. boli poškodené nejaké káble. Takto na diaľku, prezerajúc HMM zariadenia, je ťažko povedať v čom konkrétne spočíva chyba (či kábel od displeja alebo niečo iné), no dá sa s istotou povedať, že sa jedná o závadu na HW.

Pokiaľ je teda zariadenie ešte v záruke, bude potrebné kontaktovať náš servis a zariadenie nám poslať na opravu. Taktiež samozrejme môžeš kontaktovať Mall a riešiť celú záručnú opravu cez nich.

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

Wurde dein Problem bei uns bereits besprochen? Schau mal nach: Forum Suchoption
Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English

Highlighted
michael123393
Fanfold Paper
Lokace: CZ
50 zobrazení
Zpráva 3 z 4

Ahoj Juraj,

tak dneska jsem zkoušel notebook zapnout, ale už se nezapnul ani pod určitým úhlem obrazovky... Ale když jsem mírně přizdvihnul levou hranu notebooku, tak se zapnul (což nechápu jak je možné), pak jsem hranu položil a hned se ZASEKNUL, tak nevím.

Když byl notebook v běhu, tak jsem provedl obnovu do továrního nastavení a nepomohlo, takže chyba v SW by nemělá být.

Někde na nějakém foru jsem četl, že problém by mohl být se základní deskou, takže to asi pošlu na reklamaci.

Administrator
Administrator
Lokace: SK
28 zobrazení
Zpráva 4 z 4

S istotou sa jedná o hardware závadu a môže byť na vine i základná doska, no mohlo by to mať niečo spoločné i s káblami napájania monitoru. Najlepšie bude prenehať ďalšie skúmanie symptómu na náš servis, ktorý závadu napraví Mrkám

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

Wurde dein Problem bei uns bereits besprochen? Schau mal nach: Forum Suchoption
Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English