zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Odpovědět
Dalibor17
Paper Tape
Lokace: SK
58 zobrazení
Zpráva 1 z 2

Lenovo Legion Y520 - prasknuty zadný kryt

Dobrý deň, nedávno som si všimol na zadnom kryte notebooku menšiu prasklinku, ktorá sa mierne ohyba pri otvaraní a zatvaraní notebooku, chcel by som sa spýtať či už sa niekto stretol s takým problebom, ako to teraz riešiť, može to nejak poškodiť displej notebooku ?, ako to opraviť mam to nejako riešiť alebo to nechať tak ?, ďakujem za každú odpoveď.58F0E86B-6B2B-4FB7-BEA7-FD4D59B92B75.jpeg065C88CF-371B-41A0-BB91-D1EFA2C2806C.jpeg0BCB0A2B-C43C-4905-BDC9-8D95B590C135.jpeg

Highlighted
Administrator
Administrator
Lokace: SK
42 zobrazení
Zpráva 2 z 2

Re: Lenovo Legion Y520 - prasknuty zadný kryt

Ahoj Dalibor17,

vitaj v komunite! Obávam sa, že sa tá prasklina bude časom ďalej a ďalej otváraním a zatváraním displeja rozširovať až dôjde i k poškodeniu LCD panelu. Odporučil by som Ti zariadenie, čo najskôr zaslať do servisu, aby kryt vymenili ešte predtým, kým dôjde k nejakému vážnejšiemu poškodeniu panela, čo by následne bola podstatne drahšia oprava.

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

Wurde dein Problem bei uns bereits besprochen? Schau mal nach: Forum Suchoption
Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English