Vítejte v Lenovo komunitě, kde si uživatelé navzájem pomáhají. Potřebujete okamžitou pomoc?

Česká a Slovenská komunita

Lenovo LegionLegion Notebooky
Všechna témata fóra
Možnost

3 Příspěvky

02-24-2021

Slovakia

1 Přihlášení

10 Page Views

• Registered: ‎02-24-2021
  • Lokace: Slovakia
  • Náhledy: 10
  • Message 1 of 5

Lenovo legion 5 15arh05 a chyba v CSGO

2021-02-24, 23:25 PM

Zdravím

Keď zapínam nejakú hru ( v tomto prípade CS:GO) tak mi vyhodí tabuľku "Engine Error" zdá sa že nemám nainštalovaný správny driver. 

Jedná sa o driver "Microsoft Basic Render Driver" (ako je uvedené v tabuľke) viď prílohu

Nikdy som sa s tým nestretol , ale support na lenovo stránke mi ukazuje že mám všetky drivere aktualizované a aj lenovo ventage , tak neviem kde je problém.

Pozrel som aj fórumy a nič som nenašiel ohľadom toho.

Vďaka za odpoveď

Admin Edit: Zmenený titul aby lepšie reflektoval tému diskusie.

Odpověď
Odpověď
Možnost

3 Příspěvky

02-24-2021

Slovakia

1 Přihlášení

10 Page Views

Re:Lenovo legion 5 15arh05 a chyba v CSGO

2021-02-25, 13:18 PM

Zdravím , 

solved , ukázalo sa že kamarátovi čo som dal ntb aby tam dal windows mal nejako poškodenú inštalačku windowsu, dal som to druhému , on to reinštaloval a už všetko funguje.

Vďaka

Odpověď

Replies(4)
Možnost

3 Příspěvky

02-24-2021

Slovakia

1 Přihlášení

10 Page Views

• Message 2 of 5

Lenovo legion 5 15arh05

2021-02-24, 23:41 PM
mám v notebooku grafiku NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti a v správcoch zariadení ani v task manageri mi ju vôbec neukazuje ...
Odpověď
Možnost

9400 Příspěvky

08-17-2015

Slovakia

26673 Přihlášení

574715 Page Views

• Registered: ‎08-17-2015
  • Náhledy: 574715
  • Message 3 of 5

2021-02-25, 10:40 AM

Ahoj Martin Suľa,

o takejto chybovej hláške som zatiaľ veru nepočul. Skúšal si preveriť cez nástroj ako napr. SPECCY či Ti nájde GPU? Aj keď Vantage alebo Service Bridge nehlási žiadne nové ovládače, odporučil by som Ti stiahnuť manuálne a preinštalovať všetky balíčky ovládačov pre Tvoje zariadenie z našej stránky podpory, najmä však BIOS a ovládač pre čipset zariadenia.

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

EN : Welcome to the Community! Have you already participated in the forum survey? Please, let us know what you like about our forum and what we can improve. We listen to your feedback!

DE : Willkommen in der Community! Hatten Sie bereits an der Foren Umfrage teilgenommen? Wir benötigen die folgenden Informationen. Wir hören zu und lesen Ihre Kommentare gerne!

CZ/SK : Vítejte v Komunitě! Už jste se zúčastnili našeho průzkumu fóra? Potřebujeme následující informace. S radostí posloucháme a čteme vaše komentáře!
_
Communities: English Deutsch Español Portugues Русскоязычное Česká Slovenská Українська Moto English
_

Odpověď
Odpověď
Možnost

3 Příspěvky

02-24-2021

Slovakia

1 Přihlášení

10 Page Views

• Message 4 of 5

2021-02-25, 13:18 PM

Zdravím , 

solved , ukázalo sa že kamarátovi čo som dal ntb aby tam dal windows mal nejako poškodenú inštalačku windowsu, dal som to druhému , on to reinštaloval a už všetko funguje.

Vďaka

0 uživatelé považovali toto řešení za užitečné.

Tohle mi také pomohlo

Odpověď
Možnost

9400 Příspěvky

08-17-2015

Slovakia

26673 Přihlášení

574715 Page Views

• Registered: ‎08-17-2015
  • Náhledy: 574715
  • Message 5 of 5

2021-02-25, 16:14 PM

Zaujímavé, vďaka za info! Som rád, že to teraz funguje tak, ako má.

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

EN : Welcome to the Community! Have you already participated in the forum survey? Please, let us know what you like about our forum and what we can improve. We listen to your feedback!

DE : Willkommen in der Community! Hatten Sie bereits an der Foren Umfrage teilgenommen? Wir benötigen die folgenden Informationen. Wir hören zu und lesen Ihre Kommentare gerne!

CZ/SK : Vítejte v Komunitě! Už jste se zúčastnili našeho průzkumu fóra? Potřebujeme následující informace. S radostí posloucháme a čteme vaše komentáře!
_
Communities: English Deutsch Español Portugues Русскоязычное Česká Slovenská Українська Moto English
_

Odpověď
Domovská stránka fóra

Pokyny pro komunitu

Před odesláním správy si přečtěte pokyny pro komunitu.

Další informace

Podívejte se na aktuální nabídky!

Jděte nakupovat

Líbí se mi žebříček (Příspěvky)

(Posledních 7 dní)

Zobrazit vše

X

Save

X

Vymazat

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms