zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Odpovědět
radoK
Paper Tape
Lokace: SK
119 zobrazení
Zpráva 11 z 14

Re: Problematicky Wifi modul

Ahoj OliVili,
ja som modul zatiaľ nevymenil. Použil som externý mini usb. Ale zároveň som sledoval aktualizácie ovládačov pre originál Realtek wifi modul. A testoval som po každom update. No a zhruba pred mesiacom prišli nové ovládače. Po nich, teda aktualizácii sa wifi modul Realtek začal správať konečne normálne! Externý modul som dal preč a idem na Realteku. Zatiaľ to je OK, problém ako sa zdá, pre tentokrát zmizol. Aspoň u mňa.
Pozdravujem.
RadoK
Highlighted
Administrator
Administrator
116 zobrazení
Zpráva 12 z 14

Ahojte,

pre jednoduchosť a prehľad tu linknem nový WiFi ovládač pre Y530. Dá sa stiahnuť pod nasledovným odkazom.

@OliVili - vieš potvrdiť, že s týmto ovládačom už všetko funguje tak, ako má?

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

Wurde dein Problem bei uns bereits besprochen? Schau mal nach: Forum Suchoption
Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English

OliVili
Punch Card
111 zobrazení
Zpráva 13 z 14

Ahojte,

Ďík za INFO,

Samozrejme viem to zistiť,

Ale musím notebook rozobrať a Wifi modul vymeniť pretože tam mám výššiu verziu od INTELU.

Intel AC 9560.

Ale som ochotný pre zaujímavosť prehodiť a testovať.

Oliver.

OliVili
Punch Card
105 zobrazení
Zpráva 14 z 14

@

Vyskúšal som teda prehodiť nový wifi modul za starý Realtek.

Ale opäť po nahodený  ten istý symptóm a to keď som sa chcel pripojiť na svoju wifi sieť tak wifi kartu instantne vyplo a začalo resetovať atď.

Urobilo to asi 5x po sebe plus výpadky internetu (žltý výkičník na Wifi a hneď nato reštart modulu wifi)

Skúsil som pre istotu viacej krát a jednoducho vždy pri pokuse pripojiť sa na 2G alebo 5G automaticky vyplo a zaplo modul.

Drivery som dal tie ktoré si poslal s linku.

Problém stále pretrváva s rovnakými symptómami.

Po vrátený na druhý modul AC9560 opäť bez problémov.

Neviem podľa mna tie Wifi karty sú dosť šhity, už nastaveniach je vydieť obrovský rozdiel medzi nimi.

s pozdravom

Oliver