zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Odpovědět
brxbrx
Punch Card
Lokace: CZ
319 zobrazení
Zpráva 21 z 40

Re: Legion y740 RGB keyboard lightning v iCUE nekoresponduje s fyzickou keyboard

Přikládám data z MS Visual Stiudia, použití iCue SDK funkce deviceinfo .  Snad to pomůže - pokud se na to mrkne človíček , který má hlubší znalosti kódu programu :-)

SDK_DeviceInfo.jpg 

brxbrx
Punch Card
313 zobrazení
Zpráva 22 z 40

Re: Legion y740 RGB keyboard lightning v iCUE nekoresponduje s fyzickou keyboard

Nová čistá instalace Win10

Instalováno pouze Lenovo Vantage, iCue a drivery - stále chybný layout

Administrator
Administrator
Lokace: SK
271 zobrazení
Zpráva 23 z 40

Vďaka za dodatočné informácie, no napriek všetkým logom a screenshotom hlavným problémom ostáva, že tento symptóm nedokážeme na našich mašinách zreprodukovať (dokopy tri rôzne modely Y740). Symptóm, ktorý vznikal kvôli updatu zo staršej na najnovšiu verziu iCUE už vývojári Corsairu identifikovali a našli fix, no keďže tento na Tvojej mašine nezaberá bude problém asi niekde inde. Keďže pri najlepšej snahe nevieme tento symptóm opätovne s poslednou verziou iCUE zreprodukovať, neostáva mi nič iné, ako odporučiť kontaktovanie nášho servisu, aby to preskúmali naši technici v servise.

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

Wurde dein Problem bei uns bereits besprochen? Schau mal nach: Forum Suchoption
Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English

brxbrx
Punch Card
268 zobrazení
Zpráva 24 z 40

Ahoj,

ntb potřebuji k práci a odmítám ho poslat na další týdny do servisu, jen proto, že Lenovo není schopno řešit softwarový problém s externím dodavatelem. Je spoustu metod jak se dobrat příčiny bez zaslání do servisu Lenova. Jak jsem již psal stačí někdo, kdo ví jak je program postaven a jak detekuje fyzické rozložení klávesnice  a vybírá layout. Pak stačí porovnat vstupní paramerty . A na to stačí postavit i krátký diagnostický script. 

Jinak mám mírné podezřejní, že to může souviset s výměnou základní desky. Můžete  zjistit u kolegů z iCue zda nějakým způsobem 

sw zpracovává ůdaje motherboardu ? Můžete mi dát kontakt přímo na některého vývojaře z iCue, krerý řeší Lenovo produkty?

Administrator
Administrator
Lokace: SK
260 zobrazení
Zpráva 25 z 40

Obávam sa, že inak to nepôjde. Priamy kontakt na vývojárov nemám a kontakt na technikov, ktorí správanie reprodukujú a komunikujú ďalej na vývojárov nieje verejný, tak jednoducho veci nefungujú ... Nemáme vzorku zariadenia, na ktorom vieme pozorovať Tebou popisovaný symptóm a ani niesú vo fórach (či už EN, ES alebo DE) žiadny ďalší užívatelia, ktorí by hlásili také správanie, preto neostáva nič iné, ako nehať našich technikov preveriť situáciu priamo na zariadení.

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

Wurde dein Problem bei uns bereits besprochen? Schau mal nach: Forum Suchoption
Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English

brxbrx
Punch Card
252 zobrazení
Zpráva 26 z 40

Ano, chápu že máte nějak nastavená pravidla, ale už se nedivím těm často negativním komentářům k zákaznickémus servisu Lenovo napříč internetem.

Nechám to být, ale rozhodně je to poslední Lenovo produkt , krerý jem si kdy koupil .

Hezký den 

brxbrx
Punch Card
203 zobrazení
Zpráva 27 z 40

Tak po dnešní aktualizaci přez Lenovo Vantage se podsvícení klávesnice rozhodilo ůplně . Už svítí jen polovina kláves a to i v základu !!!!!, kdy je icue vypnuto . Když icue zapnu , tak to načte Layout z 15-ti palcové verze . Když se podívám na historii aktualizací, tak to nainstalovalo BIOS update a Lenovo Keyboard Firmware update - ale pro 15-ti palcovou verzi. Co s tím ?Dá se někde stáhnout Lenovo Keyboard Lighting Update Firmware update Tool  for 17inch verzi ?

P_20190629_173300_vHDR_Auto.jpg

iCue layout.jpgUpdate history.jpg

brxbrx
Punch Card
192 zobrazení
Zpráva 28 z 40

brxbrx
Punch Card
191 zobrazení
Zpráva 29 z 40

Po instalaci správného driveru "https://download.lenovo.com/consumer/mobiles/kyb17fw03u/kyb17fw03u.exe" jsem se vrátil k tomu, že pod iCue nesvítí 3  klávesy . Jinad pod Win 10 je to už v pořádku..

brxbrx
Punch Card
112 zobrazení
Zpráva 30 z 40

Přišel mi email , že jste mi něco odepsal, ale když kliknu na link a jsem přihlášen k ůčtu, tak mi to napíše že nemám oprávnění .

přístuup.jpg