zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Odpovědět
brxbrx
Punch Card
Lokace: CZ
244 zobrazení
Zpráva 11 z 31

Re: Legion y740 RGB keyboard lightning v iCUE nekoresponduje s fyzickou keyboard

Ahoj.

Vantage mi novější Gaming Driver než co je na stránkách nenabízí. (1.0.0.16)- můžete dát někam link ke stažení?

Když klikneš na název profilu pod iCue, tak ti napravo vyjede nabídka a jedna z položek je import/export nastavení.

Nastavení pod novým uživatelským profilem windows si oveřuji, že to není vliv špatného nastavení pod lokálním ůčtem jednoho uživatele. Patrně jde o nějaký driver.  Možná by pomohlo, kdyby vývojáři z iCue prozradili, jakým způsobem program detekuje verzi klávesnice. 

Vantage.jpg

Administrator
Administrator
Lokace: SK
234 zobrazení
Zpráva 12 z 31

Re: Legion y740 RGB keyboard lightning v iCUE nekoresponduje s fyzickou keyboard

Vantage nainštalovalo najnovší ovládač, ktorý je v1.0.0.19. V1.0.0.16 je posledná verzia dostupná na webe a najnovšia verzia (19) nebola zatiaľ uploadnutá na web.

Skúsim sa k tomu profilu dostať a priložiť Ti ho k správe tu v diskusii.

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

Wurde dein Problem bei uns bereits besprochen? Schau mal nach: Forum Suchoption
Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English

Administrator
Administrator
229 zobrazení
Zpráva 13 z 31

Nech sa páči, prikladám profil s ktorým nám to funguje bezroblémovo (zipnutý druhý profil, vytvorený mimo preddefinovaného profilu, ktorý je v iCUE po inštalácii predvolený).

S pozdravom,

Juraj

Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English

brxbrx
Punch Card
227 zobrazení
Zpráva 14 z 31

Ahoj

Tak žádný pozitivní efekt. Přikládám výsledek. Zkoušel jsem i kompletní přenastavení windows so slovenštiny a taky nic. Co dál?

brxbrx
Punch Card
219 zobrazení
Zpráva 15 z 31

Jinak k těm driverům .  

Components for Vantage Gaming Features for windows 10 (64-bit) - Notebook mám verzi 1.0.0.19, ale samotný driver Lenovo Vantage Gaming Feature Driver for Windows 10 (64-bit) - Legion Y740-15ICHg, Legion Y740-17ICHg mám verzi 1.0.0.16 . Nic novějšího, než je na stránkách mi Vantage nenabízí.

Drivers.jpg

Administrator
Administrator
205 zobrazení
Zpráva 16 z 31

Porovnal som to a tak to sedí, to je najnovší komponent aj ovládač. Naši technici mi dali vedieť, že po zreprodukovaní symptómu a nainštalovaní najnovšieho Gaming feature componentu bolo potrebné ešte úplne odstrániť iCUE, vrátane všetkých profilov a nastavení (setup sa nato spýta), reštartovať PC a nainštalovať poslednú verziu priamo zo stránky - https://www.corsair.com/ww/en/downloads. Mohol by si raz kompletne odstrániť iCUE a pozrieť, či začne layout potom ukazovať správne?

S pozdravom,

Juraj

brxbrx
Punch Card
201 zobrazení
Zpráva 17 z 31

Ahoj,

odinstalace iCue , vyčištění registrů windows a složek, restart , nová instalace iCue .

Nepomohlo - stále špatný leyout. :-(

brxbrx
Punch Card
200 zobrazení
Zpráva 18 z 31

Ještě přikládám iCue  log . Mážná z toho vývojáři něco poznají .

Administrator
Administrator
164 zobrazení
Zpráva 19 z 31

Niečo tam muselo ostať visieť v systéme z predošlej verzie. Ako som spomínal, naši technici, rovnako ako technici Corsair ten symptóm zreprodukovali a videli, kvôli čomu k nemu dochádza (nejaký konflikt nastavení predošlých a súčasnej verzie), no po wipenutí všetkých týchto custom nastavení pri odinštalovaní k tomuto správaniu už nedochádzalo. Pokiaľ iba reinštalácia iCUE nepomáha obávam sa, že by bolo treba wipnúť celý systém a nanovo nahodiť Win10.

S pozdravom,

Juraj

brxbrx
Punch Card
160 zobrazení
Zpráva 20 z 31

Ahoj,

kompletní novou instalaci win 10 jsem dělal před reklamací - nefungovala grafická karta RTX 2060 - výměna základní desky.

Po vrácení z reklamace jsem instaloval všechny dostupné drivery ze stránek Lenova. 

Když komplet nainstaluji nové Win 10, tak se to může opakovat . Jenom s tím strávím spoustu času a výsledek je nejistý. A to se může stát komukoli.

Lepší řešení je přijít na opravdovou příčinu . Který ovladač nebo nastavení to zapříčiňuje. Jsem ochotem  spolupracovat, ale potřebuji vědět, jak iCue detekuje použitou verzi klávesnice. Pro které hodnoty si šahá do registrů windows, jaké soubory používí z disku atd.

Pak je možnný ruční výmaz z registrů  a a vyčištění souborů ovladačů, kterých se to týká. K tomu je potřeba spolupráce s někým, kdo zná programový kód a vnitřní logiku iCue - takže nějaký vývojář.

Koupil jsem si prémiový produkt od Lenova, a za tři měsíce používání jsem polovinu času strávil  řešením nějakých problémů.

Přikládám snímek z Process monitoru, kde se načíté en layout.