Vítejte v Lenovo komunitě, kde si uživatelé navzájem pomáhají. Potřebujete okamžitou pomoc?

Česká a Slovenská komunita

Lenovo LegionLegion Notebooky
Všechna témata fóra
Možnost

5 Příspěvky

07-02-2021

Slovakia

4 Přihlášení

45 Page Views

• Registered: ‎07-02-2021
  • Lokace: Slovakia
  • Náhledy: 45
  • Message 1 of 3

Slaba hlasitost mikrofonu

2021-07-06, 19:02 PM

Zdravim, mam problem so vstavanym mikrofonom, Legion 5 15ACH6H, uroven hlasitosti je velmi nizka, ak pouzivam napr. Diktafon alebo Whatsapp musim doslova kricat do mikrofonu aby bolo nieco pocut. Presiel som snad vsetky nastavenia (Ovladaci panel, Nastavenie, Vantage), vsade je mikrofon povoleny, pracuje spravne, urovne hlasitosti na maxime, boost na maxime. Driver Realtek zvukovky aktualny. Ked spustim vo Win10 nastaveniach test mikrofonu tak musim hovorit hoodne nahlas aby sa ukazovatel aspon trochu pohol. Ak dam riesenie problemov, tak ziadny problem nenajde.

Existuje este nieco kde sa da zvysit hlasitost mikrofonu?

Dik za rady.

Odpověď
Možnost

11018 Příspěvky

08-17-2015

Slovakia

26855 Přihlášení

587885 Page Views

• Registered: ‎08-17-2015
  • Náhledy: 587885
  • Message 2 of 3

Re:Slaba hlasitost mikrofonu

2021-07-07, 9:20 AM

Ahoj sx_man,

skúšal si taktiež preveriť nastavenia mikrofónu priamo v aplikáciách, v ktorých ho používaš? Napr. priamo v nastaveniach whatsapp? Používaš mikrofón aj v iných aplikáciách, ako je napríklad Discord alebo Teamspeak? Správa sa tam mikrofón rovnako?

Ak aplikácie neumožňujú zvlášť nastaviť mikrofón a nastavenie vo Windowse je už na max, tak to asi žiaľ hlasnejšie / citlivejšie nepôjde. Ešte môžeš skúsiť preveriť Lenovo Vantage > Device Settings > Audio, no toto nastavenie by malo podľa všetkého kopírovať nastavenie priamo z nastavení zvuku z Windowsu.

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

EN : Welcome to the Community! Have you already participated in the forum survey? Please, let us know what you like about our forum and what we can improve. We listen to your feedback!

DE : Willkommen in der Community! Hatten Sie bereits an der Foren Umfrage teilgenommen? Wir benötigen die folgenden Informationen. Wir hören zu und lesen Ihre Kommentare gerne!

CZ/SK : Vítejte v Komunitě! Už jste se zúčastnili našeho průzkumu fóra? Potřebujeme následující informace. S radostí posloucháme a čteme vaše komentáře!
_
Communities: English Deutsch Español Portugues Русскоязычное Česká Slovenská Українська Moto English
_

Odpověď
Možnost

72 Příspěvky

10-03-2019

Slovakia

70 Přihlášení

887 Page Views

• Registered: ‎10-03-2019
  • Náhledy: 887
  • Message 3 of 3

Re:Slaba hlasitost mikrofonu

2021-07-09, 6:01 AM

Ahoj, skús sa pohrať v apke realtek audio console, mal som s mikrofónom tiež problém zhruba pred rokom a pol ako na slúchadlách tak aj s integrovaným mikrofónom(vtedy bol na vine driver, ktorý si sťahoval Windows automaticky z windows update, odporúčam zablokovať) , treba sa tam troska pohrať s nastaveniami, ja to mam takto nastavene a vyhovuje mi to aj na discorte aj v teamse :)

stačí keď napíšeš do vyhľadávania vo windowse "realtek audio console" 

audioconsole

Odpověď
Domovská stránka fóra

Pokyny pro komunitu

Před odesláním správy si přečtěte pokyny pro komunitu.

Další informace

Podívejte se na aktuální nabídky!

Jděte nakupovat

Líbí se mi žebříček (Příspěvky)

(Posledních 7 dní)

Zobrazit vše

X

Save

X

Vymazat

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms