Vítejte v Lenovo komunitě, kde si uživatelé navzájem pomáhají. Potřebujete okamžitou pomoc?

Česká a Slovenská komunita

Lenovo LegionLegion Notebooky
Všechna témata fóra
Možnost

1 Příspěvky

07-06-2021

Czech Republic

1 Přihlášení

5 Page Views

• Registered: ‎07-06-2021
  • Lokace: Czech Republic
  • Náhledy: 5
  • Message 1 of 2

Wi-fi problémy

2021-07-06, 9:52 AM

Dobrý den,

vlastním Legion Y740-17irhg a musím říct, že jsem po roce a půl velmi spokojený. Mám ale aktuálně problémy s Wi-fi a nedaří se mi najít řešení. Už několik měsíců se mi stává, že se mi wi-fi čas od času (někdy deset minut, někdy hodina) restartuje - vypne a zapne. Je to tak rychlé, že většinou ani nepoznám, že k tomu došlo.. Netflix běží dál :D

Origin ale detekuje odhlášení od internetu velmi rychle a tak se mi online hry ukončují právě kvůli připojení. Síťový ovladač by měl být v pořádku a aktuální.

Nějaký tip na možné řešení?

S pozdravem

Petr Večeřa

Odpověď
Možnost

11006 Příspěvky

08-17-2015

Slovakia

26852 Přihlášení

587795 Page Views

• Registered: ‎08-17-2015
  • Lokace: Slovakia
  • Náhledy: 587795
  • Message 2 of 2

Re:Wi-fi problémy

2021-07-06, 11:43 AM

Ahoj Petr,

skúšal si, či sa to rovnako správa na 2,4GHz aj 5GHz WiFi pripojení? K akému routeru pripájaš zariadenie? Skúšal si preveriť, či nie je dostupná novšia verzia firmwaru pre router?

V minulosti sme tu vo fórach už videli podobné správy od používateľov, no po blišom preskúmaní sa vždy ukázalo, že sú spôsobené kombináciou starého WLAN modulu v zariadení s novým routerom, alebo opačne, kedy môže dochádzať k podobným problémom pri kompatibilite.

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

EN : Welcome to the Community! Have you already participated in the forum survey? Please, let us know what you like about our forum and what we can improve. We listen to your feedback!

DE : Willkommen in der Community! Hatten Sie bereits an der Foren Umfrage teilgenommen? Wir benötigen die folgenden Informationen. Wir hören zu und lesen Ihre Kommentare gerne!

CZ/SK : Vítejte v Komunitě! Už jste se zúčastnili našeho průzkumu fóra? Potřebujeme následující informace. S radostí posloucháme a čteme vaše komentáře!
_
Communities: English Deutsch Español Portugues Русскоязычное Česká Slovenská Українська Moto English
_

Odpověď
Domovská stránka fóra

Pokyny pro komunitu

Před odesláním správy si přečtěte pokyny pro komunitu.

Další informace

Podívejte se na aktuální nabídky!

Jděte nakupovat

Líbí se mi žebříček (Příspěvky)

(Posledních 7 dní)

Předmět Likes

Zobrazit vše

X

Save

X

Vymazat

X