zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Odpovědět
Highlighted
LUKOS
Blue Screen Again
Lokace: SK
108 zobrazení
Zpráva 1 z 3

legion Y54015IRH časovanie vypnutia podsvietenia klavesnice

Ahojte, chel by som sa spytat, ci je nejaka moznost nastavit casovanie na podsvietenie klavesnice, ci musi byt prmanentne zapnuta alebo vypnuta, na predchazdajucom notebooku som mal mal taku moznost, ze po 30sekndach sekundach ked som do nej netukal ze sa proste vypla a ked som tukol tak sa rozsvietila ....

Administrator
Administrator
91 zobrazení
Zpráva 2 z 3

Re: legion Y54015IRH časovanie vypnutia podsvietenia klavesnice

Ahoj LUKOS,

vitaj v komunite! Takáto možnosť žiaľ neexistuje. Pozeral som cez Lenovo Vantage i cez Corsair softvér, no nikde som takú možnosť nenašiel :/

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

Wurde dein Problem bei uns bereits besprochen? Schau mal nach: Forum Suchoption
Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English

LUKOS
Blue Screen Again
87 zobrazení
Zpráva 3 z 3

Re: legion Y54015IRH časovanie vypnutia podsvietenia klavesnice

momentalne podsvietenie klavesnice pravdepodobne ovlada nejaky zo softwaru lenovo pravdepodobne ten vantage... neda sa z neho odstranit aby si ju neovladal nech ju ovlada samotny windows 10? lebo co som mal predtym tak windows ma moznost prebrat nastavenia podsvietenia klavesnice...

je to skoda lebo kazdy vyrobca notebookov ma taky software alebo to nechava na stavenia v´windowsu 10

kazdopadne dakujem za cas ktory si na tom stravil