Witamy na naszych forach, gdzie użytkownicy pomagają użytkownikom. Potrzebujesz pomocy teraz? Skontaktuj się z nami.

Społeczność Lenovo

Desktopy LenovoDesktopy IdeaCentre
Wszystkie Tematy
Opcje

3 POSTY

05-27-2021

Poland

4 Łączna liczba zalogowań

15 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 15
  • Message 1 of 6

Lenovo Nevre Center a Lenovo Vantage

2021-05-27, 12:59 PM

Oki, wszędzie wymijające odpowiedzi, bzdury i brednie, proszę o KONKRETNĄ odpowiedz.

Mianowicie, czemu Nevere Center jakiś cudem raptem nie jest obsługiwany przez lenovo, nie można go włączyć w pełni bo odsyła do pobrania, a tam trza znać jakiś specjalny kod... NO BEZ ZARTÓW !!!!! Co za tym idzie ,nie mogę uruchomić ekstremalnego chłodzenia... a Laptop jakoś wcześniej mógł, to uruchomić skrótem, teraz ani skrót, ani włączyć programu, serio ??? Tacy mądrzy jesteście, a takie dziecięce błędy popełniacie ?

Jendakże...

Dowiedziałem sie i zainstalowałem 2 z waszych programów   Lenovo Vantage, i z tego co czytałem na forum pomocy, to POWINNIEN MIEC ustawienia inteligetnego chłodzenia i co?? i NIC!!!!!!!!!!!! Jedno wielkie zero, nie ma takiej opcji ani w opcjach ani w opcjach wewnętrznych po skanie sprzętu.
WIĘC !!!!!!!!

Prosze powiedzieć, jak do diaska mogę włączyć dodatkowy wentylator, chłodzenie, jak to było za programu Nevre Cente, JEŚLI NIE MOGĘ TEGO ZROBIC ????

POMOCY !@!@!@!@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedź
Opcje

5616 POSTY

01-10-2019

Slovakia

1381 Łączna liczba zalogowań

50044 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 50044
  • Message 2 of 6

Re:Lenovo Nevre Center a Lenovo Vantage

2021-05-27, 14:13 PM

Cześć @BartekKlaudia,

Witaj w Społeczności!

Rozumiem Twoje rozczarowanie w związku z zakończeniem obsługi aplikacji Lenovo Nerve Center. Przekazałam już wcześniej dalej podobne prośby o wznowienie aplikacji od innych użytkowników, ale niestety wygląda na to, że nie będzie to możliwe. 

Aplikacja Lenovo Nerve Center została usunięta z naszej strony wsparcia na końcu września zeszłego roku. Nie jest już ona wspierana przez Lenovo i w związku z tym podjęto decyzję o wycofaniu jej z naszej strony wsparcia oraz zablokowaniu jej w Microsoft Store.

Jeśli chodzi o opcje dostępne w aplikacji Lenovo Vantage, to różnią się one dla różnych modeli. Jeśli nie widzisz w aplikacji Inteligentnego chłodzenia, obawiam się, że ta opcja nie jest dostępna dla Twojego modelu.

Pozdrawiam,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

EN: Welcome to the Community! If someone helped you today hit Like or accept a Solution!
Looking for information about Lenovo products?

PL: Witaj w Społeczności! Jeśli ktoś Ci dzisiaj pomógł, kliknij kciuk w górę lub zaakceptuj rozwiązanie!
Szukasz informacji o produktach Lenovo?

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Bugün birisi size yardım ettiyse Beğen’e basın veya bir çözümü kabul edin!
Lenovo ürünleri hakkında bilgi mi arıyorsunuz?
_

Odpowiedź
Opcje

3 POSTY

05-27-2021

Poland

• Message 3 of 6

2021-05-27, 14:28 PM

Witaj. 
Dziękuje za szybką odpowiedz. 

Nie jest możliwym by opcja dodatkowego chłodzenia nie była możliwa, skro jej używałem :D
Włożyłem nowy dysk SSD, instalowałem system od nowa, wszystko chodzi jak należy, zwiększyłem ramy itd.

Raptem chce odpalić dodatkowe chłodzenie, bo grając laptop sie zagrzał :D
I Oo... nie da sie. 
A dało sie, wszystko działało ,chłodził sprzęt ekstremalnie szybko i wogole, byłem mega zadowolony...

Obawiam sie, że to nie wynalazków ludzi a programistów, którzy nie uwzględnili wieli istotnych opcji w przeniesieniu usług z jednej apki na drugą, a to juz jest niedopatrzenie i utrudnienie korzystania przez klienta.

Idę z laptopem do informatyka, który zajmuje sie sprzętami na co dzień, obawiam sie ,ze znajdzie rozwiązanie, którego Lenovo nie po raz pierwszy, przegapia...

Przynajmniej mam taką nadzieje, bo bez tego chłodzenia, ie idzie pograć dłużej niz 3 g, a to jest mega nie fajne.... 
Mało tego, skoro sie zmienia aplikacje, to uwzględnia sie możliwość uruchamiania usług, a nie leci łeb na szyje, te opcje które miała Nerve Center można bez wysiłku przenieść na Vantage, wystarczy chcieć, nie sprawiać ludziom problemów. !

Odpowiedź
Opcje

5616 POSTY

01-10-2019

Slovakia

• Message 4 of 6

2021-05-28, 7:15 AM

Cześć @BartekKlaudia,

Jeśli ta opcja wcześniej działała, to powinna być możliwość włączenia jej również po dodaniu dysku SSD.

Upewnij się, że masz zainstalowany sterownik Lenovo Systam Interface Foundation oraz sterowniki zarządzania energią dla Twojego modelu z naszej strony wsparcia:

https://support.lenovo.com/sk/en/downloads/ds105970-lenovo-system-interface-foundation-for-windows-10-32-bit-64-bit-thinkpad-thinkcentre-ideapad-ideacentre-thinkstation

Może być konieczna również reinstalacja samej aplikacji Lenovo Vantage ze sklepu Microsoft.

Pozdrawiam,

Ala

EN: Welcome to the Community! If someone helped you today hit Like or accept a Solution!

PL: Witaj w Społeczności! Jeśli ktoś Ci dzisiaj pomógł, kliknij kciuk w górę lub zaakceptuj rozwiązanie!

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Bugün birisi size yardım ettiyse Beğen’e basın veya bir çözümü kabul edin!
_

Odpowiedź
Opcje

3 POSTY

05-27-2021

Poland

• Message 5 of 6

Dot::Lenovo Nevre Center a Lenovo Vantage

2021-05-28, 9:47 AM

Witam serdecznie. 

Więc tak-
Sterowników zaiste nie były zainstalowane, jednak nic to nie zmieniło, jeśli chodzi o Nerve "Foto "Raz" "

Jak widać pokazuje sie tylko to małe okienko, nie idzie włączyć programu jak, to było wcześniej.

Jeśli zaś chodzi o Vantage- dalej nie widać w opcjach możliwości uruchomienia wiatraka.

Tak więc- dalej pozostaje bez możliwości włączenia turbo chłodzenia, które było wcześniej i działało bez problemów- przez wzgląd na nie kupowałem laptopa... który nie był tani. 

Teraz musze rozważyć kupno lepszego modelu, bo jak byliśmy zadowoleni z Lenovo, tak teraz... Cóż pozostaje powiedzieć, NAWALILI!

Może jakieś inne sugestie ??
Ja przepraszam ale dawno nie czułem sie tak zawiedziony, jak używamy sprzętów z Lenovo od lat, tak po raz pierwszy myśle o wymianie na inną markę.

Ja potrzebuje by ten wiatrak mógł sie uruchamiać jak dawnej...

Pozdrawiam. 

Odpowiedź
Opcje

5616 POSTY

01-10-2019

Slovakia

• Message 6 of 6

2021-05-28, 14:11 PM

Cześć @BartekKlaudia,

Jeśli miałeś wcześniej w Lenovo Vantage opcję Inteligentnego chłodzenia, nie powinna ona zniknąć po zainstalowaniau SSD. Spróbuj jeszcze raz wykonać poniższe kroki:

- Usuń aplikację Lenovo Vantage z komputera

- Usuń i zainstaluj ponownie sterownik Lenovo System Interface Foundation: https://support.lenovo.com/pl/pl/solutions/ht506070 

- Jeśli dla Twojego modelu dostępny jest sterownik Lenovo Vantage Service lub Lenovo Vantage Gaming Feature, zainstaluj te sterowniki (najprawdopodobniej konieczny będzie restart)

- Zainstaluj ponownie Lenovo Vantage

Rozumiem Twoje rozczarowanie jeśli chodzi o wycofanie aplikacji Lenovo Nerve Center. Niestety w tej sprawie nie będę mogła pomóc. 

Pozdrawiam,

Ala

_

Odpowiedź

Wytyczne dla Społeczności

Przed opublikowaniem posta zapoznaj się z naszymi Wytycznymi.

Dowiedz się więcej

Sprawdź aktualne oferty!

Idź do Sklepu
X

Zapisz

X

Usuń

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

Ranking polubień (Autorzy)

(Ostatnich 7 dni)

Użytkownik Punkty