iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Yanıtla
Highlighted
LenovoES
Paper Tape
İleti Sayısı: 1
Ülke: TR
Görüntüleme: 255
Mesaj 1 / 2

Lenovo L340 81LK009PTX Hakkında

Sayın Lenovo Yetkilisi,

Bir online satış sitesinde satışa sunulan Lenovo L340 81LK009PTX I7-9750H 16GB 512GB SSD 4gb GTX1650 15.6 Freedos Taşınabilir Bilgisayar ile ilgilenmekteyim. Ürün Linki: https://www.hepsiburada.com/lenovo-l340-81lk009ptx-i7-9750h-16gb-512gb-ssd-4gb-gtx1650-15-6-freedos-...

Fakat bu ürün hakkında L serisi Gaming grubunda 15.6'' boyutunda ne yazık ki sitenizde hiçbir bilgi yok. Tamamen satıcıların insiyatifinde yazılan özelliklere inanmak zorunda kalıyoruz.

Bu ürünü satın almayı düşünüyorum fakat bu üründe 2. bir hdd yuvası var mıdır?, varsa hangi tip yuva mevcut?(m2 sata?, nvme?), kaç ram slotu vardır? ve daha fazla bilgi alabileceğim bir döküman var mıdır? 

İlginiz için şimdiden teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

Administrator
Administrator
İleti Sayısı: 396
Ülke: SK
Görüntüleme: 197
Mesaj 2 / 2

Ynt: Lenovo L340 81LK009PTX Hakkında

Merhaba @LenovoES,

Lenovo Topluluğuna hoş geldin!

İlgilendiğin modelle ilgili biraz bilgi topladım. Umarım ki sama yararlı olacak Mutlu Gülümseme

Modelin teknik özellikleri (İlk link tam istediğin modelin özellikleri, ikincisi biraz daha genel): h target=_blankttp://psref.lenovo.com/Detail/Lenovo%20Laptops/ideapad_L34015IRH_Gaming?M=81LK009PTX

h target=_blankttp://psref.lenovo.com/Product/Lenovo_Laptops/ideapad_L34015IRH_Gaming

Donanım bakım el kitabı: h target=_blankttps://download.lenovo.com/consumer/mobiles_pub/l340_irh_hmm_201904.pdf

Resmi sitemizdeki genel bilgiler (seçtiğin model için Türkçe sitemizde bilgi bulabadım, ama İngilizce sitemizdeki info ekliyorum. Teknik özelliklerde bazı küçük farklılıklar olabilir, ama mühim bir şey olmamalı): ht target=_blanktps://www.lenovo.com/us/en/laptops/ideapad/ideapad-300-series/IdeaPad-L340-15IRH-Gam...

Selamlarımla,

Ala
Polish & Turkish Community Lead

Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English

Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.