Lenovo Topluluğu

Lenovo Dizüstü ModelleriLenovo Dizüstü Modelleri
Tüm Forum Konuları
Seçenekler

2 İLETİ

12-17-2019

Turkey

1 Oturum açma işleminin

68 Sayfa Görünümleri

• Kayıtlı: ‎12-17-2019
  • Lokasyon: Turkey
  • GÖRÜNTÜLEME: 68
  • Message 1 of 2

Lenovo Legion Y530 Disk Sorunu ve Garanti Kapsamı Hakkında Yardım

2019-12-17, 6:14 AM

Lenovo Legion Y530

Bilgisayarımda son 1-2 aydır bir disk sorunu var. Sürekli "Hataları Onarmak İçin Sürücünüzü Tarayın" hatası alıyorum. Tarayıp onar dediğimde bir süre sorun yok, daha sonra tekrar devam ediyor. 2-3 defa da hataları onar dediğimde onaramayıp sürekli döngüye giriyordu. Onar diyorum, bilgisayar yeniden başlatılıyor, onarılamadı diyor ve aynı şeyleri tekrarlayıp duruyor. Bir kaç kere bu yüzden format atmak zorunda kaldım. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Bilgisayarımın henüz 1 yıl garanti süresi bulunmakta. Aldıktan 3-4 ay sonra kapağını açıp pamukla içini temizlemiştim. Kapağını açtığım için servise gittiğimde beni geri çevirirler mi? Bilgisayarın her parçası, her şeyi orijinal. Sadece içini temizlemek için açtım kapağını. Sorun devam ederse servise vermeyi düşünüyorum ama garantim devam ediyor mu onu da sormak istedim. Teşekkürler.

cevap
Seçenekler

4373 İLETİ

01-10-2019

Slovakia

1217 Oturum açma işleminin

41843 Sayfa Görünümleri

• Kayıtlı: ‎01-10-2019
  • Lokasyon: Slovakia
  • GÖRÜNTÜLEME: 41843
  • Message 2 of 2

Ynt: Lenovo Legion Y530 Disk Sorunu ve Garanti Kapsamı Hakkında Yardım

2019-12-21, 18:39 PM

Merhaba ,

Lenovo Topluluğuna hoş geldin!

Laptopun kapağını açıp içini tozdan temizlemesi garantini etkilemez. Aslında bu tür donanım bakımını teşvik ederiz :)

İstersen, laptopu servise göndermeden önce bu makalede anlatılan sorun giderme adımlarını deneyebilirsin.

Selamlarımla,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

EN: Welcome to the Community! Did you participate in our forum survey? Please, let us know what you like about our forum and what we can improve. We listen to your feedback!

PL: Witaj w Społeczności! Czy wypełniłeś już naszą ankietę? Powiedz nam co lubisz na naszym forum, a gdzie możemy się poprawić. Chętnie czytamy Wasze komentarze!

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Forum anketimize katıldınız mı? Lütfen forumumuz hakkında neleri beğendiğinizi ve neleri geliştirebileceğimizi bize bildirin. Yorumlarınızı okumayı seviyoruz!
_

cevap

Forum Kuralları

Lütfen mesajı göndermeden önce Forum Kurallarimızı inceleyin.

Daha fazla oku

Mevcut tekliflere göz atın!

Alışveriş yapın
X

Kayıt etmek

X

Sil

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

En beğenilen yazarlar

(Geçen 7 gün)

Kullanıcı Övgü Puanları