Sahiplerin sahiplere yardım ettiği forumlarımıza hoş geldiniz. Acil yardıma mı ihtiyacınız var? Destek sitemizi ziyaret edin.

Lenovo Topluluğu

Lenovo Dizüstü ModelleriLenovo Dizüstü Modelleri
Tüm Forum Konuları
Seçenekler

2 İLETİ

09-25-2019

Turkey

1 Oturum açma işleminin

25 Sayfa Görünümleri

• Kayıtlı: ‎09-25-2019
  • Lokasyon: Turkey
  • GÖRÜNTÜLEME: 25
  • Message 1 of 2

Lenovo Ideapad 330-15ICH Intel Core i7 8750H 8GB 1TB GTX1050

2019-09-25, 20:08 PM

Merhabalar, Çizim yapmak ve oyun oynamak için ; Lenovo Ideapad 330-15ICH Intel Core i7 8750H 8GB 1TB GTX1050 almak istiyorum, bu yüzden laptop hakkında bir kaç soru soracaktım.
1) laptopun yorumlarında çok fazla kez ısınıyor denmiş, gerçekten öyle mi? ne kadar ısınıyor? 
2) 8 gb ram bana yetersiz gelecek, 2. slot var mı 8gb ram daha takabilir miyim ?
3) Laptopta ssd yok, ssd takmam için boş yer var mı? Kullanan varsa lütfen yardımcı olabilir mi

5000-5500 lira bandında başka önerebileceğiniz bir laptop var mı? Saygılarımla....

cevap
Çözüm
Seçenekler

5616 İLETİ

01-10-2019

Slovakia

1381 Oturum açma işleminin

50044 Sayfa Görünümleri

• Kayıtlı: ‎01-10-2019
  • Lokasyon: Slovakia
  • GÖRÜNTÜLEME: 50044

Ynt: Lenovo Ideapad 330-15ICH Intel Core i7 8750H 8GB 1TB GTX1050

2019-09-26, 9:06 AM

Merhaba ,

Lenovo Topluluğuna hoş geldin!

Birinci soruya cevap vermem zor, cünkü bilgisayarın ısınması her zaman kullandığın uygulamalara göre değişir. Ama şunu söyleyebilirim: ideapad 330 oyun bilgisayarı değildir. Bu laptop bizim daha ekonomik seçeneklerden biridir. Oyunlarda iyi performans senin için önemliyse Legion serisindeki laptoplarımızdan birini seçmeni öneriyorum.

Ram konusunda bu bilgisayarın toplam maksimum RAM kapasitesi 16 GB ve PSREF sayfasına göre bir tane boş RAM slotu vardır :)

Evet, bu laptopa bir SSD takabilirsin. Bütün talimatları burada (sayfa 45'te) bulabilirsin.

Başka soruların varsa her zaman sorabilirsin :)

Selamlarımla,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

EN: Welcome to the Community! If someone helped you today hit Like or accept a Solution!
Looking for information about Lenovo products?

PL: Witaj w Społeczności! Jeśli ktoś Ci dzisiaj pomógł, kliknij kciuk w górę lub zaakceptuj rozwiązanie!
Szukasz informacji o produktach Lenovo?

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Bugün birisi size yardım ettiyse Beğen’e basın veya bir çözümü kabul edin!
Lenovo ürünleri hakkında bilgi mi arıyorsunuz?
_

cevap

Replies(1)
Çözüm
Seçenekler

5616 İLETİ

01-10-2019

Slovakia

1381 Oturum açma işleminin

50044 Sayfa Görünümleri

• Kayıtlı: ‎01-10-2019
  • Lokasyon: Slovakia
  • GÖRÜNTÜLEME: 50044
  • Message 2 of 2

Ynt: Lenovo Ideapad 330-15ICH Intel Core i7 8750H 8GB 1TB GTX1050

2019-09-26, 9:06 AM

Merhaba ,

Lenovo Topluluğuna hoş geldin!

Birinci soruya cevap vermem zor, cünkü bilgisayarın ısınması her zaman kullandığın uygulamalara göre değişir. Ama şunu söyleyebilirim: ideapad 330 oyun bilgisayarı değildir. Bu laptop bizim daha ekonomik seçeneklerden biridir. Oyunlarda iyi performans senin için önemliyse Legion serisindeki laptoplarımızdan birini seçmeni öneriyorum.

Ram konusunda bu bilgisayarın toplam maksimum RAM kapasitesi 16 GB ve PSREF sayfasına göre bir tane boş RAM slotu vardır :)

Evet, bu laptopa bir SSD takabilirsin. Bütün talimatları burada (sayfa 45'te) bulabilirsin.

Başka soruların varsa her zaman sorabilirsin :)

Selamlarımla,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

EN: Welcome to the Community! If someone helped you today hit Like or accept a Solution!
Looking for information about Lenovo products?

PL: Witaj w Społeczności! Jeśli ktoś Ci dzisiaj pomógł, kliknij kciuk w górę lub zaakceptuj rozwiązanie!
Szukasz informacji o produktach Lenovo?

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Bugün birisi size yardım ettiyse Beğen’e basın veya bir çözümü kabul edin!
Lenovo ürünleri hakkında bilgi mi arıyorsunuz?
_

0 kişi bu çözümü yararlı buldu.

Bu cevap bana yardımcı oldu

cevap

Forum Kuralları

Lütfen mesajı göndermeden önce Forum Kurallarimızı inceleyin.

Daha fazla oku

Mevcut tekliflere göz atın!

Alışveriş yapın
X

Kayıt etmek

X

Sil

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

En beğenilen yazarlar

(Geçen 7 gün)

Kullanıcı Övgü Puanları