Sahiplerin sahiplere yardım ettiği forumlarımıza hoş geldiniz. Acil yardıma mı ihtiyacınız var? Destek sitemizi ziyaret edin.

Lenovo Topluluğu

Lenovo Dizüstü ModelleriLenovo Dizüstü Modelleri
Tüm Forum Konuları
Seçenekler

2 İLETİ

07-28-2020

Turkey

2 Oturum açma işleminin

15 Sayfa Görünümleri

• Kayıtlı: ‎07-28-2020
  • Lokasyon: Turkey
  • GÖRÜNTÜLEME: 15
  • Message 1 of 4

kablolu bağlanmıyor bluetooth çevre aygıtı güncellenmiyor ve takılıyor yardım acil !!!

2020-07-28, 19:37 PM

(bluetooth çevre aygıtı windows update ile yüklenmiyor 1 kaç saattir uğraşıyorum asıl sorun bu değil aslında) şuan alınan internet  süperonline üzerinden duruma girip bakdığımda alınan inernet 60 mb civarı ama sadece 2mb kullaniliyor nasıl düzelteceğim ve bunu düzenlemeye çalışırken kablolu yapmaya çalışırken çevre aygıtı sorunu yaşadım birkaç yere baktım lenovo sitelerinde bulunan ind verdim ama işe yaramadı kablolu internetin driverını indirsem bile bluetooth çevre aygıtı ve usb2.0-CRW yok diye gösteriyor ve bundan dolayı kabloluya geçmiyor kablolu internetini açmama yardım edersiniz nerden indereceiğimi bulamıyorum buraya yazma sebebim pc lenovo ve aygıtları hangi şirket yaptıysa ordan bakın diyor gücelleyemiyince bluetotha yardım !!!!

cevap
Seçenekler

5768 İLETİ

01-10-2019

Slovakia

1416 Oturum açma işleminin

51099 Sayfa Görünümleri

• Kayıtlı: ‎01-10-2019
  • Lokasyon: Slovakia
  • GÖRÜNTÜLEME: 51099
  • Message 2 of 4

Re:kablolu bağlanmıyor bluetooth çevre aygıtı güncellenmiyor ve takılıyor yardım acil !!!

2020-07-29, 9:06 AM

Merhaba @teraslayer,

Lenovo Topluluğuna hoş geldin!

Kullandığın modelin ne olduğunu ve Windows sürümünü belirtebilir misin? Bluetooth aygıtı Aygıt Yöneticisinde bulunuyor mu? Yanında hatalar var mı?

Tüm sürücüleri Windows Update kullanmak yerine doğrudan destek sitemizden indirmeni ve yüklemeni öneririz:

https://support.lenovo.com/tr/tr

Lenovo Vantage uygulamasını kullanarak bir yazılım ve donanım taraması da çalıştırabilirsin.

Selamlarımla,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

EN: Welcome to the Community! If someone helped you today hit Like or accept a Solution!
Looking for information about Lenovo products?

PL: Witaj w Społeczności! Jeśli ktoś Ci dzisiaj pomógł, kliknij kciuk w górę lub zaakceptuj rozwiązanie!
Szukasz informacji o produktach Lenovo?

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Bugün birisi size yardım ettiyse Beğen’e basın veya bir çözümü kabul edin!
Lenovo ürünleri hakkında bilgi mi arıyorsunuz?
_

cevap
Seçenekler

2 İLETİ

07-28-2020

Turkey

2 Oturum açma işleminin

15 Sayfa Görünümleri

• Kayıtlı: ‎07-28-2020
  • Lokasyon: Turkey
  • GÖRÜNTÜLEME: 15
  • Message 3 of 4

Re:kablolu bağlanmıyor bluetooth çevre aygıtı güncellenmiyor ve takılıyor yardım acil !!!

2020-07-29, 9:24 AM
bayiye gidip çözüldü kusura bakmayın bügün halledildi saolun
cevap
Seçenekler

5768 İLETİ

01-10-2019

Slovakia

1416 Oturum açma işleminin

51099 Sayfa Görünümleri

• Kayıtlı: ‎01-10-2019
  • Lokasyon: Slovakia
  • GÖRÜNTÜLEME: 51099
  • Message 4 of 4

2020-07-29, 12:06 PM

Sorunun çözüldüğünü duyduğuma sevindim :) Bana geri döndüğün için teşekkürler!

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

EN: Welcome to the Community! If someone helped you today hit Like or accept a Solution!
Looking for information about Lenovo products?

PL: Witaj w Społeczności! Jeśli ktoś Ci dzisiaj pomógł, kliknij kciuk w górę lub zaakceptuj rozwiązanie!
Szukasz informacji o produktach Lenovo?

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Bugün birisi size yardım ettiyse Beğen’e basın veya bir çözümü kabul edin!
Lenovo ürünleri hakkında bilgi mi arıyorsunuz?
_

cevap

Forum Kuralları

Lütfen mesajı göndermeden önce Forum Kurallarimızı inceleyin.

Daha fazla oku

Mevcut tekliflere göz atın!

Alışveriş yapın
X

Kayıt etmek

X

Sil

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

En beğenilen yazarlar

(Geçen 7 gün)

Kullanıcı Övgü Puanları