zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Odpovědět
Highlighted
Protomace
Paper Tape
Lokace: CZ
382 zobrazení
Zpráva 1 z 4

Lenovo 330s-15ARR Problémy s biosem

Zdravím,

po nějaké chvilce fungování začal můj ntb dělat problémy.

Dlouho trvá než se vypne, nebo restartuje

Problikávájí mi prohlížeče když se zapne HW akcelerace

A občas se vypne zvuková služba ve WIN10.

Ale to nejhlavnější je že BIOS mi začal vyhazovat tyto problémy, když sem hledal všelijaká řešení tak lidi psali že stačí vyresetovat CMOS, ale to se bojím že bych tím přišel o záruku.

Počítač kupován 3.4.2019 z Alzy takže není ani měsíc v provozu a už jsou problémy.

Prosil bych o rady co s tím.

Předem děkuji.
IMG_20190424_080705IMG_20190424_080614

Administrator
Administrator
Lokace: SK
361 zobrazení
Zpráva 2 z 4

Re: Lenovo 330s-15ARR Problémy s biosem

Ahoj Protomace,

pokiaľ si sa dočítal, že by mal pomôcť reset CMOS, odporučil by som Ti kontaktovať s týmto popisom servis a radšej to odovzdať do ich rúk. Záruku by si totiž mohol stratiť v prípade, ak by si pri rozoberaní zariadenia niečo poškodil.

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

Wurde dein Problem bei uns bereits besprochen? Schau mal nach: Forum Suchoption
Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English

Pasa11
Paper Tape
Lokace: CZ
340 zobrazení
Zpráva 3 z 4

tak nějak mi to připomíná moje Lenovo,při automatické aktualizaci došlo k nějaké opravě BIOSu (moc rychle odklikávám okno OK) a od té doby se to celý zpomalilo, problikávání prohlížeče, po zavření displeje se odpojej prohlížené stránky a všechno co je na liště, NTB se žhaví že bez chladící podložky to nejde a teď vyskakuje chyba na HDD, příští týden to nesu zpět do krámu (v záruce) a uvidím.

Administrator
Administrator
Lokace: SK
323 zobrazení
Zpráva 4 z 4

Ahoj Pasa11,

a o aký model sa jedná? Ako dlho ho máš v prevádzke? Pokiaľ je ešte v záruke je to dobre. Znie to s najväčšou pravdepodobnosťou ako HW-chyba.

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

Wurde dein Problem bei uns bereits besprochen? Schau mal nach: Forum Suchoption
Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English