zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Odpovědět
shatterhand
Paper Tape
Lokace: CZ
309 zobrazení
Zpráva 1 z 6

Lenovo G50-80 Nefunkční touchpad

Ahoj,

přestal mi fungovat touchpad, zkoušel jsem restartovat, zkoušel jsem, jestli nemám touuchpad zakázaný, ale nemám. Četl jsem o tom, že by mohla pomoct přeinstalace ovladačů, ale nevím jak na to, mohl by prosím někdo pomoct? Nebo je nějaký jiné, lepší, způsob řešení problému? Díky

Administrator
Administrator
Lokace: SK
273 zobrazení
Zpráva 2 z 6

Re: Lenovo G50-80 Nefunkční touchpad

Ahoj shatterhand,

choď prosím do "Device Manager" (Win logo + X a potom stlač M) a nájdi tu touchpad pod myškami:

Snip1.PNG

Tu zvoľ Properties > Driver > Uninstall Device a zaškrtni, aby to vymazalo i doterajší ovládač. Potom nainštaluj ovládač z našej stránky podpory, ktorý nájdeš tu. Snáď bude potom touchpad fungovať tak ako má.

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

Wurde dein Problem bei uns bereits besprochen? Schau mal nach: Forum Suchoption
Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English

shatterhand
Paper Tape
271 zobrazení
Zpráva 3 z 6

Ahoj,

díky moc za radu. Po instalaci ovladače mi ale vyskočila hláška "Warning, No appropriate drivers to install.". (Od začátku mi nefungují ani tlačítka touchpadu). Co dělám špatně?

Díky za radu.

Administrator
Administrator
261 zobrazení
Zpráva 4 z 6

Vyskúšaj ešte prosím nainštalovať tento chipset ovládač a skús to potom s tým ovládačom na touchpad znovu. Ak by to tak nešlo, napadlo by mi jedine vyskúšať čistú inštaláciu Windows, vďaka čomu by sa ukázalo či ide o problém s ovládačmi alebo s HW zariadenia.

S pozdravom,

Juraj

Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English

shatterhand
Paper Tape
255 zobrazení
Zpráva 5 z 6

Tak chipset obladač v pohodě nainstalovaný, ale při snaze nainstalovat nějaký touchpad driver vyskakuje stále stejná tabulka...

Bez názvu.png

Administrator
Administrator
249 zobrazení
Zpráva 6 z 6

V takom prípade by bolo asi najlepšie pokračovať s tou čistou inštaláciou systému. Pokiaľ by to robilo aj potom, bol by zjavne problém v HW a bolo by treba poslať zariadenie do nášho servisu.

S pozdravom,

Juraj