zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Odpovědět
LucieM
Paper Tape
Lokace: CZ
247 zobrazení
Zpráva 1 z 2

Lenovo ideapad 110 nelze zapnout

Dobrý den potřebuji poradit co můžu doma ještě zkusit. Včera jsem zapnula notas a první se přihlásila. Potom to po mě chtělo ověření google účtu včetně kódu z emailu což jsem učinila. Potom nt se znovu začal prihlasovat počkejte psalo dostalo se to do fáze černá obrazovka s kurzorem myši... dál nic na nic to nereaguje. Jde to vypnout pouze delsim podrzenim tlacitka vyp/zap a vždy to najede pouze do teto faze černá obrazovka a kurzor myši. Můžete mi poradit co zkusit? Nebo alespoň než dám do servisu jdou stahnout data? Sice nejakou zálohu mám ale ne z posledních dnů kde mám opravdu pro mě důležité data... dekuji moc.

Administrator
Administrator
Lokace: SK
230 zobrazení
Zpráva 2 z 2

Re: Lenovo ideapad 110 nelze zapnout

Ahoj LucieM,

mohla by si skúsiť zatlačiť Novo tlačidlo (8) na ľavej strane zariadenia (spínkou na papiere alebo niečím tenkým) a pozrieť, či sa počítač zapne a zobrazí možnosti obnovenia:

Snip.PNG

Obrázok je pre Ideapad 110-15ISK, ale nemal by sa v zásade líšiť od ostatných 110 modelov. Ak by ani na toto zariadenie nereagovalo, bolo by potrebné poslať ho do servisu a nehať ho opraviť. Údaje by bolo možné zachrániť iba tak, že by si fyzicky otvorila počítač a disk s údajmi vložila do iného funkčného počítača :/ Ak si praješ, napíš mi presný model Tvojho zariadenia a dám Ti sem odkaz na Hardware Maintenance Manual, kde je presný návod ako sa dostať až po disk.

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

Wurde dein Problem bei uns bereits besprochen? Schau mal nach: Forum Suchoption
Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English