zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Odpovědět
Lubos2
Ctrl-Alt-Del
Lokace: SK
87 zobrazení
Zpráva 1 z 5

Lenovo ideapad 320-15ABR nekde Watch dogs

Mám Lenovo Ideapad 320-15ABR a nechce mi zapnúť hru Watch Dogs, a keď ma hodí do okna tak napíše že program prestal pracovať. Ako to vyriešiť? 

Problém je aj s MS Office, nezobrazovalo mi to písmená, kým som nevypol hardwarovu graficku akceleraciu. 

Mám najnovšie ovládače. 

Administrator
Administrator
72 zobrazení
Zpráva 2 z 5

Re: Lenovo ideapad 320-15ABR nekde Watch dogs

Ahoj Lubos2,

ktoré ovládače na grafickú kartu používaš? Tie z našej stránky podpory alebo priamo od AMD? Chyby, na ktoré odtazuješ, totiž môžu súvisieť s tým, že používaš ovládače priamo od výrobcu čipu - AMD. Odporučil by som overiť, či ovládače, ktoré používaš sú tie, ktoré ponúkame na našich stránkach.

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

Wurde dein Problem bei uns bereits besprochen? Schau mal nach: Forum Suchoption
Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English

Lubos2
Ctrl-Alt-Del
63 zobrazení
Zpráva 3 z 5

SharedScreenshot.jpg

Som mal verziu 19.10.15.09

Som nainštaloval Local verziu a teraz mi nespustí ani úvodné okno.

MS Office sa zobrazuje správne aj zo zapnutou grafickou akceleraciou.

Ale buguje sa mi hra World of Tanks (preblikávajú časti krajiny, sú tam čierne štvorčeky.

Administrator
Administrator
58 zobrazení
Zpráva 4 z 5

Čo sa týka WoT, s predošlým ovládačom, ktorý si mal priamo od AMD časti krajiny nepreblikávali? Ovládače na našej stránke zvyknú byť vydané s oneskorením, lebo sú priamo prispôsobované na jednotlivé konfigurácie. Je možné, že WoT vyžaduje nejakú konkrétnu minimálnu verziu ovládača, aby fungovalo správne. Odporučil by som obrátiť sa v tomto ohľade na ich podporu a spýtať sa na minimálnu požadovanú verziu. Ak by bola potrebná novšia verzia, nezostane nič iné ako počkať, kým na mašinu vydáme aktuálnejšiu verziu AMD ovládača.

Keďže Ti Watch Dogs nespúšťa ani s ovládačom od výrobcu, obávam sa, že bude problém niekde inde. Pozeral som minimálne požiadavky na to, aby si vedel spustiť Watch Dogs a ako minimum sa uvádza AMD Radeon HD 5770, čo je karta s takmer dvojnásobným výkonom ako Radeon 530 Mobile, ktorý je zabudovaný v IP 320-15ABR. Je ale zvláštne, že neukáže aspoň nejakú chybová hlášku - beží počítač počas hrania v "High performance" profile pod power plans? Používaš najnovšiu verziu hry, alebo pôvodný v1.0 release? V aktualizáciách hry vidím viacero fixes pre stroje s AMD, možno to s tým má súvis?

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

Wurde dein Problem bei uns bereits besprochen? Schau mal nach: Forum Suchoption
Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English

Lubos2
Ctrl-Alt-Del
53 zobrazení
Zpráva 5 z 5

Je nastavený na High performance. 

Hra je v 1.06.

A vo WoT my krajina preblikavala keď mám 17. Verziu, prestane keď si dám na zobrazenie v okne alebo 19. Verziu ovládača