zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Odpovědět
Highlighted
zdenekv
Paper Tape
Lokace: prague
194 zobrazení
Zpráva 1 z 6

Lenovo yoga 2 11 nedetekuje disk

Po havárii původního SSF-8784 SATA Express disku se snažím upgradovat na normální SATA disk. Koupil jsem SATA kábl přes ebay, deska ale disk nedetekuje. Tak mi bylo řečeno, že je chybný řadič na desce. Objednal jsem desku, deklarovanou na ebay jako nová, ale stejné chování. BIOS není poslední verze, jenže bez disku neupgraduji. Nemá někdo s tímto zkušenost? Nebo - nenašel by se někdo (nejlépe v Praze), kdo by na chvilku půjčil do toho notebooku káblík s diskem pro update biosu a pro vyzkoušení, že deska je v pořádku a tedy v nepořádku je ten SATA káblík?

Administrator
Administrator
Lokace: SK
182 zobrazení
Zpráva 2 z 6

Re: Lenovo yoga 2 11 nedetekuje disk

Ahoj zdenekv,

vitaj v komunite! Takto na diaľku je ťažko povedať, ktorý konkrétny komponent v tom celom chybuje. Kľudne by to mohol byť i ten SATA kábel, preto by bolo najlepšie ak by to celé prezrel nejaký technik. Kompletný zoznam poskytovateľov servisu nájdeš pod nasledovným odkazom. Len v Prahe sa ich podľa zoznamu nachádza 5, tak dúfam, že Ti jeden z nich bude vedieť pomôcť.

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

Wurde dein Problem bei uns bereits besprochen? Schau mal nach: Forum Suchoption
Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English

zdenekv
Paper Tape
167 zobrazení
Zpráva 3 z 6

Dobrý večer. Díky za radu. Dám vědět, jak jsem dopadl. Ještě mám poslední pokus před servisem - redukci na mSata z původního atyp. kabelu. Pokud se ani s ní počítač nerozjede, zamířím do servisu.

Administrator
Administrator
159 zobrazení
Zpráva 4 z 6

Držím palce! Daj nám potom prosím vedieť, ako to celé dopadlo.

S pozdravom,

Juraj

Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English

zdenekv
Paper Tape
129 zobrazení
Zpráva 5 z 6

Dobrý večer. Tak jak to dopadlo ... Z Číny po měsíci přišla redukce na mSata. Zapnuto přes původní káblík a - funkční na jedné desce, funkční i na druhé desce. Takže jediné, co bylo špatně, byl čínský kábl na klasické sata disky. Kdybych to věděl, mohl jsem redukci na původní SSF-8784 SATA Express koupit rovnou. Takto mi přebývá jedna základní deska ...

Administrator
Administrator
114 zobrazení
Zpráva 6 z 6

Mrzí ma, že to nakoniec bol ten SATA kábel :/ V takýchto prípadoch je vždy najlepšie začať od tých najlacnejších súčiastok. Dúfam, že sa Ti podarí zbaviť tej extra základnej dosky! Predajca by ju nezobral s5?

S pozdravom,

Juraj