zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Odpovědět
j4ck0b
Paper Tape
Lokace: US
1 203 zobrazení
Zpráva 1 z 5

Nefungujcí zvuk

Dobrý den, 

už dlouho mi nefunguje zvuk na ntb z50-75. Problem nastal po aktualizaci v listopadu, ale mám win10. Ve správci zaříízední píše že je zařízení odpojeno. Zkusil jsem naistalovat plno ovladačů, ale nic. Ani reinstall nepomohl. Když jsem připojil ntb k tv, zvuk normálně hrál, protože byl připojen přes jiné zařízení podle správce. Děkuji za odpověď

SGvagon
Punch Card
Lokace: CZ
1 183 zobrazení
Zpráva 2 z 5

Re: Nefungujcí zvuk

Ovladače zvuku jsou Relatek HD že? Zkusil bych nainstalovat stock ovladače přímo od Realteku https://www.filehorse.com/download-realtek-high-definition-audio-64/ , ale obávám se, že desítky ti je přeinstalují zpět na to co máš teď (nefunkční) .
Administrator
Administrator
Lokace: SK
1 180 zobrazení
Zpráva 3 z 5

Ahoj j4ck0b,

vitaj v komunite! Tak ako SGvagon spomína, WIn10 si s najväčšou pravdepodobnosťou potom sám nahodí najnovší ovládač, ktorý môže túto chybu spôsobovať. Z50-75 je stále uvádzaný ako plne kompatibilný s najnovšou verziou Win10 (1809), takže by k takému problému po aktualizácii Windows 10 dochádzať nemalo. Naša support stránka uvádza ako najnovší ovládač pre Z50-75 audio ovládač z roku 2016, skúšal si i tento? Máš nainštalovaný najnovší BIOS v43 z 2018?

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

Wurde dein Problem bei uns bereits besprochen? Schau mal nach: Forum Suchoption
Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English

j4ck0b
Paper Tape
Lokace: US
1 168 zobrazení
Zpráva 4 z 5

Bios jsem flashnul. Výše uvedené ovladače nepomáhají od realteku a ty z roku 2016 nelze nainstalovat, v půlce průběhu to píše: nenalezeno zařízení nebo tak něco.. Už jsem bezradyný
SGvagon
Punch Card
Lokace: CZ
1 161 zobrazení
Zpráva 5 z 5

Zkusil jsi je instalovat ručně přes správce zařízení? Start - na klávesnici naťukej Správce zařízení - Enter
Ve správci si rozklikni Řadiče zvuku a přes pravé tlačítko prvně odinstaluj Realtek HD ovladač (včetně zaškrtnutí Odinstalovat software ovladače) a poté stejný postup, pravé tlačítko - Aktualizovat software ovladače - Vyhledat ovladač v počítači - a poté zde vyber složku instalace Realtek HD (pokud máš staženou výše uvedenou verzi jako instalaci, tak ji lze pomocí winraru nebo 7zipu rozbalit) .