zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Odpovědět
Lubos2
Ctrl-Alt-Del
Lokace: SK
371 zobrazení
Zpráva 1 z 6

Nefunguje 3,5mm jack

Keď pripojím slúchadlá do notebooku tak nefungujú alebo fungujú a po opojení a pripojení zas nefungujú. Potom začnú fungovať len vtedy, keď idem do správca zariadení a tam vypnem a zapnem Realtek ovládač. Nedá sa to vyriešiť aby som to nemusel robiť?

Administrator
Administrator
364 zobrazení
Zpráva 2 z 6

Re: Nefunguje 3,5mm jack

Ahoj Lubos2,

vitaj v komunite! Keďže po vypnutí a zapnutí zariadenia v device manageri zvuk znovu funguje myslím, že bude problém s niektorým z ovládačov. O ktoré zariadenie, resp. o ktorý model Lenovo notebooku ide a aký používaš operačný systém?

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

Wurde dein Problem bei uns bereits besprochen? Schau mal nach: Forum Suchoption
Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English

Lubos2
Ctrl-Alt-Del
354 zobrazení
Zpráva 3 z 6

Mám Windows 10 Home 64 bit. A Lenovo Ideapad 320-15ABR. Sériové číslo: XXXXXX.
Ovládače zvuku som si stiahol a píše mi že nič neaktualizoval, pretože to neni lepší softvér ako ten čo tam mám.
V položke Driver name sa nachádza: Realtek Semiconductor Corp. HD Audio Driver (08/29/2017 6.0.1.8245)
Status je Ready to use.

Admin Edit: S/N odstránené, keďže sa jedná o súkromný údaj.

Administrator
Administrator
337 zobrazení
Zpráva 4 z 6

Je to tento ovládač, ktorý sa pokúšaš nainštalovať? Odporučil by som taktiež skontrolovať verziu BIOS a aktualizovať ho, ak by bolo potrebné.

S pozdravom,

Juraj

Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English

Lubos2
Ctrl-Alt-Del
333 zobrazení
Zpráva 5 z 6

Áno skúšam ten audio ovládač.
Keď sa pokúšam aktualizovať BIOS nápíše mi: ERROR 182 - BIOS image is equal or older than ROM!
Administrator
Administrator
317 zobrazení
Zpráva 6 z 6

Tú hlášku zobrazuje kvôli tomu, že už máš najnovší BIOS nainštalovaný. Vedel by si prosím skúsiť úplne odstrániť audio zariadenie z Device Managera a pritom zašktnúť, aby vymazalo i aktuálny ovládač? Predtým odpoj zariadenie z internetu a keď ovládač vymažeš, môžeš znovu skúsiť nainštalovať ovládač z našej stránky podpory? Skús potom otestovať, či ten symptóm stále pretrváva.

S pozdravom,

Juraj