zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Odpovědět
Highlighted
vevus_
Blue Screen Again
Lokace: SK
53 zobrazení
Zpráva 1 z 2

Synaptics control panel sa nezobrazuje

Ahoj, 

nedávno som si kúpila notebook Lenovo ideapad 330-15ICH a snažám sa upraviť nastavenia touchapdu. Mám nainštalovaný ovládač Synaptics, ale ak idem do ovládacieho panela > myš, tak sa mi tam nezobrazuje možnosť Synaptics control panel. Taktiež keď sa ho snažím upravit len cez nastavenia, dostanem na výber len citlovosť touchapdu nič viac. Skúšala som tiež stiahnuť aplkáciu z Microsoft store, ale nejde mi to stianuť a píše to, že už vlastním túto aplikáciu. Prosím, ak máte niekto podobný problém alebo viete ako to spraviť budem rada za každú radu. 

Ďakujem. 

PS: prikladám aj nejaké screenshoty ÚsměvSnímka obrazovky (1).pngSnímka obrazovky (2).pngSnímka obrazovky (3).pngSnímka obrazovky (4).png

Administrator
Administrator
Lokace: SK
35 zobrazení
Zpráva 2 z 2

Re: Synaptics control panel sa nezobrazuje

Ahoj vevus_,

vitaj v komunite! Rozšírené nastavenia touchpadu sú väčšinou pod poslednou položkou vlastností myši - Hardvér:

Snímka obrazovky (2).png

Vedela by si prosím preveriť či sa nenachádzajú rozšírené nastavenia tam? Od ktorého momentu si si všimla, že tieto rozšírené nastavenia nie sú dostupné?

Vedela by si taktiež prejsť do Device Managera a zobraziť vlastnosti Touchpadu? (U mňa na obrázkoch Elan Touchpad)

Snip1.PNG

Posledná verzia, ktorú sme na našej stránke podpory pre Tvoje zariadenie uverejnili je v19.5.10.20. Ak je na zariadení už novšia verzia, nahral ju tam pravdepodobne Windows update a bolo by dobré vyskúšať "Roll back driver".

Taktiež by som odporučil spustiť Lenovo Vantage a dať nainštalovať cez System Update všetky chýbajúce aktualizácie.

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

Wurde dein Problem bei uns bereits besprochen? Schau mal nach: Forum Suchoption
Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English