zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Odpovědět
Bohem789
Paper Tape
Příspěvky: 3
Registrovaný: ‎02-11-2019
Lokace: SK
106 zobrazení
Zpráva 1 z 2

Založenie SSD

Dobry deň kupil som si Notebook Idepad 330s a chem si založit NVMe SSD samsung evo 256GB ale či možem inštalaciu vykonať sám alebo treba odoslať do servisu kôly strate záruky ked odoberiem spodný krit výmenu viem vykonať sám nakolko robým známim servis NB prepastovanie CPU a tak ďakujem

Administrator
Administrator
Příspěvky: 5 376
Registrovaný: ‎08-17-2015
Lokace: SK
82 zobrazení
Zpráva 2 z 2

Re: Založenie SSD

Ahoj Bohem789,

 

vitaj v komunite! Najlepšie je prenehať výmenu servisu, no pochybujem, že by servis zabudoval extra modul, ktorý by si poslal s mašinou. Myslím, že servis zabuduje iba moduly, ktoré sú priamo z listiny FRU, kompatibilné a nami certifikované.

 

Čo sa týka samotnej výmeny, je rozhodnutie na Tebe. Ak by si pri výmene niečo nechtiac poškodil, nebude následná oprava považovaná za záručnú, ak však nič nepoškodíš a si si istý tým čo robíš, nemáš sa čoho obávať.

 

S pozdravom,

 

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead


Wurde dein Problem bei uns bereits besprochen? Schau mal nach: Forum Suchoption
Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.


  Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English