zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Odpovědět
LucieL
Paper Tape
Lokace: CZ
178 zobrazení
Zpráva 1 z 2

hlučnost nového ntb lenovo ideapad 330 + zamrznutí po aktualizaci

Ahoj všem, mám takový dotaz, minulý týden jsem si koupila nový ntb, Lenovo ideapad 330 (link přímo na web z kama jsem to brala :https://www.tsbohemia.cz/lenovo-ideapad-330-15ast-81d60025ck-_d302754.html)

Jsem z něj docela dost zklamaná, protože při běžném surfování po internetu nebo při prohlížení souborů hrozně hučí. Větrání má dole, mám ho na chladící podložce (ale nemám ji zaplou - u starého ntb nebyla potřeba, je to jen abych ho neměla na klíně nebo na peřině).

Přijdme mi že na to, že je úplně nový, nemám v něm skoro nic uloženo tak že při běžných činnostech hrozně hučí větrák, jak kdybych hrála nějakou hru nebo tak, nevím jak to popsat :-(

co se mi stalo se starým ntb - po zapnutí chvilku jel, pak začal něco zpracovávat a totálně zamrzl a už se nerozjel, jela jen myš, ale nereagoval ani na crtl+del a co čert nechtěl, dneska mi to stejné udělal i tento nový - včera se stáhla nějaká aktualizace a ráno se to hned zaseklo tak jak ten starý - nevíte čím to může být? já jsem to vše dneska odinstalovala a zatím běží, ale s tím že prostě hodně hučí :-( Nevím jestli je to normální nebo jestli je to prostě vadný kus. Díky moc za rady

Administrator
Administrator
Lokace: SK
155 zobrazení
Zpráva 2 z 2

Re: hlučnost nového ntb lenovo ideapad 330 + zamrznutí po aktualizaci

Ahoj LucieL,

hlučný notebook a ventilátor sú vždy veľmi subjektívne témy a nie je možné hodnotiť také niečo na diaľku :/ Ak vydáva ventilátor rapotavý, alebo nejaký iný nezdravý zvuk, jednoznačne by som odporučil kontaktovať náš servis. Ak je však zvuk súvislý, len hlučný, odporučil by som v prvom rade preveriť či sú aktuálne všetky ovládače. K tomuto účelu otvor program Lenovo Vantage a skús dať vyhľadávať najnovšie ovládače.

Ak by bol to neviedlo k žiadnej zmene ventilátor by bol stále veľmi hlučný, neostávalo by nič iné, ako nehať zariadenie preveriť našim servisom.

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

Wurde dein Problem bei uns bereits besprochen? Schau mal nach: Forum Suchoption
Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English