zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Odpovědět
JirkaVokovice
Paper Tape
Lokace: CZ
299 zobrazení
Zpráva 1 z 13

Lenovo P10 - chyby po aktualizaci

Dobrý den,

po aktualizaci OS na Android 9 se tablet při nabíjení příležitostně vypíná (ne vždy, ale poměrně často) a při startu/restartu zařízení je vyžadováno bezpečnostní gesto pro přístup ještě před uvedením do činnosti. Dále se objevují drobné chyby v UI, např. ikona pro hlasitost se po startu přenastaví do režimu ztlumeno, ač mám defaultně nastavenu normální hlasitost, nelze hromadně ukončit spuštěné apikace atd. 

Tablet jsem již jednou uvedl to továrního nastavení, ale chyby přetrvávají. Prosím o radu, reklamaci u prodejce bych volil až jako poslední možnost.

Verze systému: TB-X705L_S200084_190614_ROW

Děkuji

Jirka

Administrator
Administrator
Lokace: SK
274 zobrazení
Zpráva 2 z 13

Re: Lenovo P10 - chyby po aktualizaci

Ahoj Jirka,

vitaj v komunite! Viac, ako reset cez android recovery menu sa na opravenie takýchto chýb pri android zariadení ani nedá urobiť. Pokiaľ chyby naďalej pretrvávajú bude skôr problém na strane softvéru, vo výnimočných prípadoch, ale môže byť i nejaký problém s HW (čo v tomto prípade ale nepredpokladám).

Poobzeral som sa aj po iných komunitách, ale nevidel som zatiaľ nikoho ďalšieho spomínať podobné symptómy v spojitosti s poslednou aktualizáciou P10. Budem mať každopádne oči otvorené a posuniem Tvoj feedback ďalej na našich technikov.

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

Wurde dein Problem bei uns bereits besprochen? Schau mal nach: Forum Suchoption
Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English

JirkaVokovice
Paper Tape
269 zobrazení
Zpráva 3 z 13

Ahoj, 

díky za odpověď. Reset jsem nedělal v recovery menu, ale přes nastavení - možnosti resetu - vymazat data. Nemohl by být problém v tom? Ještě mě napadlo, že jsem při resetu nevyndal paměťovou kartu ze slotu.

Spíš bych to viděl na sw záležitost, před aktualizací OS fungovalo vše bezvadně.

Za předání technikům děkuji :-)

Jirka 

Administrator
Administrator
238 zobrazení
Zpráva 4 z 13

No zatiaľ sme žiadne také správanie po poslednej aktualizácii nezaznamenali :/ Odporučil by som teda vyskúšať kompletný factory reset cez Android recovery, ktorý by to mal dať znovu do poriadku.

S pozdravom,

Juraj

Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English

JirkaVokovice
Paper Tape
233 zobrazení
Zpráva 5 z 13

Díky. Během týdne zkusím a dám vědět.
JirkaVokovice
Paper Tape
226 zobrazení
Zpráva 6 z 13

Tak ještě prosím o radu, protože se do Android recovery nemohu dostat. Pokud stisknu power a držím volume+, tak se dostanu pouze do FFBM mode (viz příloha) a dál nevím. 

JirkaVokovice
Paper Tape
216 zobrazení
Zpráva 7 z 13

Tak se omlouvám a beru zpět, už se mi to povedlo. Provedl jsem wipe data/factory reset a wipe cache partition, tak snad to teď bude OK :-)

JirkaVokovice
Paper Tape
213 zobrazení
Zpráva 8 z 13

Bohužel nepomohl ani reset přes Android recovery. Tablet se teď při nabíjení opět vypnul. Prosím tedy o radu, jak dále postupovat. Reklamovat u prodejce (Datart) nebo je možné využít přímo nějaký autorizovaný servis Lenovo? (Praha)

Díky Jirka

Administrator
Administrator
208 zobrazení
Zpráva 9 z 13

Zjavne teda bude problém s HW zariadenia a bolo by dobré, ak by sa nato pozreli naši technici. Našu podporu vieš kontaktovať cez nasledovnú stránku (dole - Kontaktné údaje). V zozname všetkých poskytovateľov servisu máme uvedené viaceré servisy z Prahy, no odporúčam Ti pri kontaktovaní uviesť, že sa jedná o tablet, iba pre istotu, že poskytujú služby aj pre tento typ zariadení.

S pozdravom,

Juraj

Petr1981
Paper Tape
89 zobrazení
Zpráva 10 z 13

Ahoj. Jak se ti to povedlo ? Ja se dostanu stale jen k FFBM mode .