zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Odpovědět
Highlighted
nameless_one
What's DOS?
Lokace: SK
216 zobrazení
Zpráva 1 z 4

Lenovo P10 neda sa zapnut, po pripojeni nabijacky blika cervena LED

Zdravim,

mam Lenovo P10. Neda sa zapnut, po pripojeni nabijacky blika cervena LED dioda vedla kamery. Viete niekto co znamena to blikanie led diody? 

Administrator
Administrator
203 zobrazení
Zpráva 2 z 4

Re: Lenovo P10 neda sa zapnut, po pripojeni nabijacky blika cervena LED

Ahoj nameless_one,

vitaj v komunite! Myslím, že blikajúca červená LED indikuje, že nevie zariadenie nabíjať. Nedá sa zariadenie zapnúť ani počas toho, ako je zariadenie zapojené na nabíjačku? Zjavne je nejaký problém s hardwarom zariadenia, preto by som odporučil kontaktovať našu podporu, aby sa nato naši technici pozreli.

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

Wurde dein Problem bei uns bereits besprochen? Schau mal nach: Forum Suchoption
Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English

nameless_one
What's DOS?
199 zobrazení
Zpráva 3 z 4

Nakoniec mi poradili na reklamacnom oddeleni predajcu aby som pri pripojenej nabijacke skusil podrzat tlacitko ktorym sa zariadenie zapina aspon na 40s. Po asi 30s sa zariadenie nastartovalo a ide, funguje aj nabijanie.

Administrator
Administrator
196 zobrazení
Zpráva 4 z 4

Som rád, že si takto vedel dať zariadenie do poriadku a nebolo treba zaslať ho do nášho servisu a nemuselo tak cestovať hore dole. Dúfam, že Ti bude ďalej spoľahlivo slúžiť.

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

Wurde dein Problem bei uns bereits besprochen? Schau mal nach: Forum Suchoption
Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English