Vítejte v Lenovo komunitě, kde si uživatelé navzájem pomáhají. Potřebujete okamžitou pomoc?

Česká a Slovenská komunita

Lenovo TabletyLenovo Tablety
Všechna témata fóra
Možnost

2 Příspěvky

07-26-2021

Czech Republic

7 Přihlášení

25 Page Views

• Registered: ‎07-26-2021
  • Lokace: Czech Republic
  • Náhledy: 25
  • Message 1 of 4

Lenovo tab p11 pro, problém se zápisem na externí kartu

2021-07-26, 18:45 PM

Přenos aplikaci na externí kartu jde bez problémů, ale kopírovat a ani mazat na tuto kartu nelze. Stejně tak nejdou ani updaty aplikací, které vyžadují externí úložiště. Poradí mi někdo kde je zakopaný pes?

Odpověď
Možnost

11236 Příspěvky

08-17-2015

Slovakia

26896 Přihlášení

590077 Page Views

• Registered: ‎08-17-2015
  • Lokace: Slovakia
  • Náhledy: 590077
  • Message 2 of 4

Re:Lenovo tab p11 pro, problém se zápisem na externí kartu

2021-07-27, 9:19 AM

Ahoj Adala,

pred prvým použitím karty bola táto priamo v P11 aj naformátovaná? Alebo bola naformátovaná na nejakom inom zariadení?

Existuje možnosť otestovať funkcionalitu len pre test s nejakou inou kartou? Možno má zariadenie v súvislosti s SD kartou nejaký problém kompatiblity?

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

EN : Welcome to the Community! Have you already participated in the forum survey? Please, let us know what you like about our forum and what we can improve. We listen to your feedback!

DE : Willkommen in der Community! Hatten Sie bereits an der Foren Umfrage teilgenommen? Wir benötigen die folgenden Informationen. Wir hören zu und lesen Ihre Kommentare gerne!

CZ/SK : Vítejte v Komunitě! Už jste se zúčastnili našeho průzkumu fóra? Potřebujeme následující informace. S radostí posloucháme a čteme vaše komentáře!
_
Communities: English Deutsch Español Portugues Русскоязычное Česká Slovenská Українська Moto English
_

Odpověď
Možnost

2 Příspěvky

07-26-2021

Czech Republic

7 Přihlášení

25 Page Views

• Registered: ‎07-26-2021
  • Lokace: Czech Republic
  • Náhledy: 25
  • Message 3 of 4

2021-08-22, 10:11 AM

Ano karta byla nová a byla vložena do tabletu před prvním spuštěním a dle instrukcí naformátována. Systém bez problémů poté na ní přemigroval některé aplikace, ale brání jakémukoliv zápisu nebo mazání na této kartě (Samsung 512 GB). Provedl jsem už i uvedení do továrního nastavení, od té doby už nemám problém s ukládáním příloh z Gmailu, ale zapisovat na kartu dále nejde, přestože veškerá práva jsou povolena. Vyzkoušel jsem i jinou SD kartu a tam to bylo to samé. Brání mi to v provozu tabletu, protože nemohu nainstalovat jakoukoli aplikaci, která vyžaduje externí úložiště. S kamarádkou IT techničkou jsme zkoušeli vše co Android dovoluje a nakonec jsme konstatovali, že jde o závažnou chybu Lenovo systémové nadstavby. Prosím o radu jak tento nečekaný zádrhel odstranit. Předem děkuji za radu a přeji hezký den.

Odpověď
Možnost

11236 Příspěvky

08-17-2015

Slovakia

26896 Přihlášení

590077 Page Views

• Registered: ‎08-17-2015
  • Lokace: Slovakia
  • Náhledy: 590077
  • Message 4 of 4

2021-08-27, 9:38 AM

@ Adala wrote:

Provedl jsem už i uvedení do továrního nastavení, od té doby už nemám problém s ukládáním příloh z Gmailu, ale zapisovat na kartu dále nejde, přestože veškerá práva jsou povolena. Vyzkoušel jsem i jinou SD kartu a tam to bylo to samé.

Akého správcu súborov používaš, aby si presúval adresáre a súbory z internej pamäte na SD kartu? Používaš ES Explorer alebo Total Commander? Majú tieto aplikácie nastavené potrebné povolenia?

S aplikáciami a tým, aby fungovali z SD karty je to žiaľ komplikovanejšie. Kedysi to Andorid povoľoval, no ak si prečítaš výsledky z Google k tomuto symptómu, situácia sa v Android 9, neskôr 10 a teraz 11 začala meniť a drvivú väčšinu aplikácií už nie je možné používať z SD karty. Google to tak zmenil zámerne, keďže často používanie aplikácií z SD karty viedlo k viacerým problémom.

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

EN : Welcome to the Community! Have you already participated in the forum survey? Please, let us know what you like about our forum and what we can improve. We listen to your feedback!

DE : Willkommen in der Community! Hatten Sie bereits an der Foren Umfrage teilgenommen? Wir benötigen die folgenden Informationen. Wir hören zu und lesen Ihre Kommentare gerne!

CZ/SK : Vítejte v Komunitě! Už jste se zúčastnili našeho průzkumu fóra? Potřebujeme následující informace. S radostí posloucháme a čteme vaše komentáře!
_
Communities: English Deutsch Español Portugues Русскоязычное Česká Slovenská Українська Moto English
_

Odpověď
Domovská stránka fóra

Pokyny pro komunitu

Před odesláním správy si přečtěte pokyny pro komunitu.

Další informace

Podívejte se na aktuální nabídky!

Jděte nakupovat

Líbí se mi žebříček (Příspěvky)

(Posledních 7 dní)

Zobrazit vše

X

Save

X

Vymazat

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms