zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Odpovědět
JiriJandous
Paper Tape
Lokace: CZ
393 zobrazení
Zpráva 1 z 5

Problém s Yoga Tab 3 plus

Mám jeden problém, když spustím tablet tak mi nejde odemknout obrazovka - nereaguje. Musím jej bočním tlačítkem vypnout a znovu zapnout a pak už mi na druhý pokus funguje. Zkoušel jsem už tovární nastavení ale nepomohlo to. Máte s tím nějaké zkušenosti ?

Administrator
Administrator
Lokace: SK
380 zobrazení
Zpráva 2 z 5

Re: Problém s Yoga Tab 3 plus

Ahoj JiriJandous,

vitaj v komunite! Vedel by si prosím uviesť, ktorú OTA verziu používaš na zariadení? (Nastavenia > Informácie o zariadení) Symptóm pretrvával aj okamžite po továrnych nastaveniach, alebo až neskôr, po doinštalovaní aplikácií? Poobzeral som sa tak interne i v ostatných komunitách a nevidel som zatiaľ nikoho spomínať takýto symptóm.

Továrne nastavenia sú nastavenia, ku ktorým si sa dostal cez Nastavenia > Obnoviť alebo cez Android Recovery Menu (Volume Up + Power pri štarte zariadenia) ?

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

Wurde dein Problem bei uns bereits besprochen? Schau mal nach: Forum Suchoption
Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English

Highlighted
JiriJandous
Paper Tape
370 zobrazení
Zpráva 3 z 5

Ahoj, nevím co je OTA verze, mám verzi androidu 7.1.1 a verzi software YT-X703L_RF01_170721. Symptom přetrvává stále, hned po koupi mi to začalo dělat a nepomohlo ani restart ani aktualizace software. Zkusím sem hodit video aby bylo vidět co s tím je

https://photos.app.goo.gl/kauYpXXwYr7C5cae7

Administrator
Administrator
Lokace: SK
361 zobrazení
Zpráva 4 z 5

Ďakujem! Presne toto > "YT-X703L_RF01_170721" je OTA verzia, ktorú som hľadal. Skúsim sa na to správanie opýtať a dám vedieť hneď ako obdržím odpoveď.

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

Wurde dein Problem bei uns bereits besprochen? Schau mal nach: Forum Suchoption
Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English

JiriJandous
Paper Tape
359 zobrazení
Zpráva 5 z 5

Dobře děkuji.