Vítejte v Lenovo komunitě, kde si uživatelé navzájem pomáhají. Potřebujete okamžitou pomoc?

Česká a Slovenská komunita

Lenovo TelefonyLenovo Telefony
Všechna témata fóra
Možnost

3 Příspěvky

12-15-2019

Czech Republic

5 Přihlášení

24 Page Views

• Registered: ‎12-15-2019
  • Lokace: Czech Republic
  • Náhledy: 24
  • Message 1 of 4

K9 - otisk prstu, cteci rezim, LED pro notifikace

2019-12-15, 22:34 PM

Dobry den. Poridil jsem novy Lenovo K9, a rad bych se zeptal na par dotazu:

1) Jak lze nastavit otisk prstu? V nastaveni-> zabezpeceni a poloha neni moznost fingerprint (otiskprstu). 

2) lze nastavit cteci rezim? V soucasne dobe to resim pres app treti strany, ktera se ale po vypnuti displaye take vypne

3) lze vypnou notifikacni diodu? 

Diky za rady

Admin Edit: doplnený predmet, aby lepšie reflektoval tému diskusie.

Odpověď
Odpověď
Možnost

3 Příspěvky

12-15-2019

Czech Republic

5 Přihlášení

24 Page Views

Re: K9 - otisk prstu, cteci rezim, LED pro notifikace

2019-12-16, 16:22 PM

Ahoj,
děkuji za odpověď i úpravu dotazu. Nastavení otisku mi nabídnuto nebylo, v zabezpečení zařízení taková možnost chybí, viz obrázek. Ani v podsekcizabezpečení zařízení -> zámek obrazovky není možnost nastavit otisk prstu. U jiného telefonu, když jsem se dotknul čtečky neznámým, tak telefon minimálně zavibroval. Teď se nic podobného nestane. Jestli je defekt přímo v snezoru, tak to budu reklamovat.

Děkuji

Odpověď

Replies(3)
Možnost

9777 Příspěvky

08-17-2015

Slovakia

26708 Přihlášení

578030 Page Views

• Registered: ‎08-17-2015
  • Lokace: Slovakia
  • Náhledy: 578030
  • Message 2 of 4

2019-12-16, 15:36 PM

Ahoj Lygidy,

vitaj v komunite! Nastavenia > Zabezpečenie zariadenia je miesto, kde by malo nachádzať nastavenie pre fingerprint - je to tak predurčené priamo operačným systémom Android. Ak sa tam nastavenie nenachádza, je dosť možné, že má fingerprint senzor defekt. Pri úvodných nastaveniach zariadenia Ti mobil neponúkal možnosť nastaviť odtlačok prsta?

Nastavenie pre čítací režim priamo v Androide neexistuje, zväčša ho povoľujú dodatočné aplikácie. Napr. na Moto zariadeniach je to Moto App, kde sa dajú nastaviť rôzne smart nastavenia. Pre Lenovo mobily mi žiadne takéto nastavenie nie je známe.

Správanie notifikačnej diódy je zaktovené vo firmware zariadenia, to sa nedá zmeniť a je jednoducho predurčené.

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

EN : Welcome to the Community! Have you already participated in the forum survey? Please, let us know what you like about our forum and what we can improve. We listen to your feedback!

DE : Willkommen in der Community! Hatten Sie bereits an der Foren Umfrage teilgenommen? Wir benötigen die folgenden Informationen. Wir hören zu und lesen Ihre Kommentare gerne!

CZ/SK : Vítejte v Komunitě! Už jste se zúčastnili našeho průzkumu fóra? Potřebujeme následující informace. S radostí posloucháme a čteme vaše komentáře!
_
Communities: English Deutsch Español Portugues Русскоязычное Česká Slovenská Українська Moto English
_

Odpověď
Odpověď
Možnost

3 Příspěvky

12-15-2019

Czech Republic

5 Přihlášení

24 Page Views

• Message 3 of 4

2019-12-16, 16:22 PM

Ahoj,
děkuji za odpověď i úpravu dotazu. Nastavení otisku mi nabídnuto nebylo, v zabezpečení zařízení taková možnost chybí, viz obrázek. Ani v podsekcizabezpečení zařízení -> zámek obrazovky není možnost nastavit otisk prstu. U jiného telefonu, když jsem se dotknul čtečky neznámým, tak telefon minimálně zavibroval. Teď se nic podobného nestane. Jestli je defekt přímo v snezoru, tak to budu reklamovat.

Děkuji

0 uživatelé považovali toto řešení za užitečné.

Tohle mi také pomohlo

Odpověď
Možnost

9777 Příspěvky

08-17-2015

Slovakia

26708 Přihlášení

578030 Page Views

• Registered: ‎08-17-2015
  • Lokace: Slovakia
  • Náhledy: 578030
  • Message 4 of 4

2019-12-16, 20:46 PM

To bude asi najlepší postup. Dúfam, že reklamácia prebehne rýchlo a že nezostaneš dlho bez telefónu.

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

EN : Welcome to the Community! Have you already participated in the forum survey? Please, let us know what you like about our forum and what we can improve. We listen to your feedback!

DE : Willkommen in der Community! Hatten Sie bereits an der Foren Umfrage teilgenommen? Wir benötigen die folgenden Informationen. Wir hören zu und lesen Ihre Kommentare gerne!

CZ/SK : Vítejte v Komunitě! Už jste se zúčastnili našeho průzkumu fóra? Potřebujeme následující informace. S radostí posloucháme a čteme vaše komentáře!
_
Communities: English Deutsch Español Portugues Русскоязычное Česká Slovenská Українська Moto English
_

Odpověď
Domovská stránka fóra

Pokyny pro komunitu

Před odesláním správy si přečtěte pokyny pro komunitu.

Další informace

Podívejte se na aktuální nabídky!

Jděte nakupovat

Líbí se mi žebříček (Příspěvky)

(Posledních 7 dní)

Zobrazit vše

X

Save

X

Vymazat

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms