Vítejte v Lenovo komunitě, kde si uživatelé navzájem pomáhají. Potřebujete okamžitou pomoc?

Česká a Slovenská komunita

Lenovo TelefonyLenovo Telefony
Všechna témata fóra
Možnost

4 Příspěvky

10-17-2020

Slovakia

3 Přihlášení

40 Page Views

• Registered: ‎10-17-2020
  • Lokace: Slovakia
  • Náhledy: 40
  • Message 1 of 4

Lenovo K5 PRO nenabíja

2020-10-17, 12:07 PM

Zdravím. Chcel by som sa spýtať, čím by mohol byť spôsobený tento problém? Mobil sa nenabíja. Mohol by byť problém aj s tým že nemám originálnu nabíjačku? Skúšal som asi 4 ďalšie ale nepomohlo. Taktiez nefunguje nabijanie z PC. 

Odpověď
Odpověď
Možnost

9744 Příspěvky

08-17-2015

Slovakia

26705 Přihlášení

577704 Page Views

• Registered: ‎08-17-2015
  • Náhledy: 577704

Re:Lenovo K5 PRO nenabíja

2020-10-21, 19:01 PM

Hmm, no možné sú rôzne scenáre. Ak zariadenie bolo vypnuté s relatívne nízkym stavom batérie a táto sa počas doby, kým bol telefón vypnutý kompletne vybila, je možné, že chemikália v batérii to už nerozchodí a nenaberie znovu kapacitu. Odporučil by som v takom prípade skúsiť nehať zariadenie na nabíjačke zapojené aj týždeň, niekedy to totiž v takýchto prípadoch pomôže a batéria sa ešte preberie k životu. Pokiaľ by sa to nestalo, obávam sa, že jedinou možnosťou bude zaniesť telefón k nejakému technikovi, ktorý vymení batériu za novú.

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

EN : Welcome to the Community! Have you already participated in the forum survey? Please, let us know what you like about our forum and what we can improve. We listen to your feedback!

DE : Willkommen in der Community! Hatten Sie bereits an der Foren Umfrage teilgenommen? Wir benötigen die folgenden Informationen. Wir hören zu und lesen Ihre Kommentare gerne!

CZ/SK : Vítejte v Komunitě! Už jste se zúčastnili našeho průzkumu fóra? Potřebujeme následující informace. S radostí posloucháme a čteme vaše komentáře!
_
Communities: English Deutsch Español Portugues Русскоязычное Česká Slovenská Українська Moto English
_

Odpověď

Replies(3)
Možnost

9744 Příspěvky

08-17-2015

Slovakia

26705 Přihlášení

577704 Page Views

• Message 2 of 4

2020-10-19, 13:35 PM

Ahoj MultiRedJohn,

je dosť možné, že sa poškodil čip na základnej doske zariadenia telefónu, kvôli tomu, že nebola používaná originálna nabíjačka? Je to ťažko takto bez bližšej diagnózy určiť, no pokiaľ nefunguje nabíjanie ani z PC, určite je na zariadení a na porte na nabíjanie nejaký defekt. Odporučil by som Ti v tomto prípade kontaktovať predajcu a reklamovať zariadenie.

S pozdravom,

Juraj

EN : Welcome to the Community! Have you already participated in the forum survey? Please, let us know what you like about our forum and what we can improve. We listen to your feedback!

DE : Willkommen in der Community! Hatten Sie bereits an der Foren Umfrage teilgenommen? Wir benötigen die folgenden Informationen. Wir hören zu und lesen Ihre Kommentare gerne!

CZ/SK : Vítejte v Komunitě! Už jste se zúčastnili našeho průzkumu fóra? Potřebujeme následující informace. S radostí posloucháme a čteme vaše komentáře!
_
Communities: English Deutsch Español Portugues Русскоязычное Česká Slovenská Українська Moto English
_

Odpověď
Možnost

4 Příspěvky

10-17-2020

Slovakia

3 Přihlášení

40 Page Views

• Registered: ‎10-17-2020
  • Náhledy: 40
  • Message 3 of 4

2020-10-21, 13:35 PM
No, práveže inú nabíjačku som začal používať až teraz, po tom ako prestal fungovať. Mobil bol tak 2 mesiace vypnutý. Mohla sa tým batéria poškodiť? A mobil už reklamovať nemôžem, nemám k nemu doklad o kúpe.
Odpověď
Odpověď
Možnost

9744 Příspěvky

08-17-2015

Slovakia

26705 Přihlášení

577704 Page Views

• Message 4 of 4

2020-10-21, 19:01 PM

Hmm, no možné sú rôzne scenáre. Ak zariadenie bolo vypnuté s relatívne nízkym stavom batérie a táto sa počas doby, kým bol telefón vypnutý kompletne vybila, je možné, že chemikália v batérii to už nerozchodí a nenaberie znovu kapacitu. Odporučil by som v takom prípade skúsiť nehať zariadenie na nabíjačke zapojené aj týždeň, niekedy to totiž v takýchto prípadoch pomôže a batéria sa ešte preberie k životu. Pokiaľ by sa to nestalo, obávam sa, že jedinou možnosťou bude zaniesť telefón k nejakému technikovi, ktorý vymení batériu za novú.

Juraj

_
_

0 uživatelé považovali toto řešení za užitečné.

Tohle mi také pomohlo

Odpověď
Domovská stránka fóra

Pokyny pro komunitu

Před odesláním správy si přečtěte pokyny pro komunitu.

Další informace

Podívejte se na aktuální nabídky!

Jděte nakupovat

Líbí se mi žebříček (Příspěvky)

(Posledních 7 dní)

Zobrazit vše

X

Save

X

Vymazat

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms