zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Odpovědět
Tynka
Paper Tape
Lokace: CZ
57 zobrazení
Zpráva 1 z 2

Lenovo p90 - aplikace

Dobrý den,

moc prosím o radu , mám Lenovo P90 Android 4.4.4 , mám problém s aplikacemi, kterou koliv otevřu ať je to Facebook, nebo jenom fotky hned mi to spadne , apliakce přestala fungovat, telefon jsem již restartovala, dala do továrního nastavení i aplikace jsem odinstalovala a nainstalovala, neví někdo co s tím? děkuji

Highlighted
Administrator
Administrator
Lokace: SK
36 zobrazení
Zpráva 2 z 2

Re: Lenovo p90 - aplikace

Ahoj Tynka,

vitaj v komunite! Prediskutoval som Tvoju otázku i s našimi technikmi a pokiaľ k pádom aplikácií dochádza ihneď po factory resete, hneď, ako prvý krát spustí zariadenie, ide s najväčšou pravdepodobnosťou o HW chybu a obávam sa, že to zariadenie už jednoducho len tak nerozchodí. Urobila si factory reset cez Android nastavenia alebo priamo cez Android Recovery? Bolo by zjavne treba vymeniť niektorý z komponentov, ale keďže sa jedná o staršie zariadenie asi ani nebude možné tieto komponenty zohnať :/

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

Wurde dein Problem bei uns bereits besprochen? Schau mal nach: Forum Suchoption
Bitte füge den Typ, Modell (nicht die S/N) und das benutzte OS zu deiner Nachricht hinzu. Es beschleunigt die Lösung deines Problems.

Communities:   English    Deutsch    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe    Moto English