Vítejte v Lenovo komunitě, kde si uživatelé navzájem pomáhají. Potřebujete okamžitou pomoc?

Česká a Slovenská komunita

Lenovo TelefonyLenovo Telefony
Všechna témata fóra
Možnost

1 Příspěvky

07-31-2020

Czech Republic

2 Přihlášení

0 Page Views

• Registered: ‎07-31-2020
  • Lokace: Czech Republic
  • Náhledy: 0
  • Message 1 of 2

Problém s androidem A6000

2020-07-31, 21:54 PM
Zdravím , mám takový větší problém s androidem verzí 5.0.2 na mobilu A6000 . Do teď jsem měl pouze verzi 4.4.4 a mobil fungoval skvěle jen se sem tam zaseknul ale jinak byl v pohodě, teď po té aktualizaci mobil skoro vůbec nefunguje, třeba když zmáčknu tlačítko pro zapnutí trvá to snad 20 sekund než se zapne obrazovka, potom zase dlouho trvá než se třeba stáhne dolů lišta s WiFi atd. prostě je to horší, mobil je čím dál pomalejší. A pořád se vypíná nějaký Launcher a s tím dřív problémy nebyly. No abych to zkrátil zajímalo by mě jestli se nějak mužů vrátit k verzi androidu 4.4.4 nebo je to nějak opravitelné či už by bylo lepší si koupit novej mobil?
Odpověď
Možnost

9777 Příspěvky

08-17-2015

Slovakia

26708 Přihlášení

578030 Page Views

• Registered: ‎08-17-2015
  • Lokace: Slovakia
  • Náhledy: 578030
  • Message 2 of 2

Re:Problém s androidem A6000

2020-08-01, 11:02 AM

Ahoj Yontalcaron,

aktualizácia na verziu 5.0.2 je ešte z roku 2016. Ako k tomu došlo, že sa Ti na zariadenie nainštalovala iba teraz? Žiaľ neexistuje žiadny oficiálny spôsob, ako navrátiť predošlú verziu Androidu, no pokiaľ zariadenie nefunguje správne, mohol by si skúsiť factory reset. Vo vypnutom stave treba stlačiť naraz tlačítko VolumeUp + Power na niekoľko sekúnd, kým sa nezobrazí Menu pre Android recovery. V ňom zvoľ možnosť factory reset. Dúfam, že to v Tvojom prípade pomôže.

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

EN : Welcome to the Community! Have you already participated in the forum survey? Please, let us know what you like about our forum and what we can improve. We listen to your feedback!

DE : Willkommen in der Community! Hatten Sie bereits an der Foren Umfrage teilgenommen? Wir benötigen die folgenden Informationen. Wir hören zu und lesen Ihre Kommentare gerne!

CZ/SK : Vítejte v Komunitě! Už jste se zúčastnili našeho průzkumu fóra? Potřebujeme následující informace. S radostí posloucháme a čteme vaše komentáře!
_
Communities: English Deutsch Español Portugues Русскоязычное Česká Slovenská Українська Moto English
_

Odpověď
Domovská stránka fóra

Pokyny pro komunitu

Před odesláním správy si přečtěte pokyny pro komunitu.

Další informace

Podívejte se na aktuální nabídky!

Jděte nakupovat

Líbí se mi žebříček (Příspěvky)

(Posledních 7 dní)

Zobrazit vše

X

Save

X

Vymazat

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms