Vítejte v Lenovo komunitě, kde si uživatelé navzájem pomáhají. Potřebujete okamžitou pomoc?

Česká a Slovenská komunita

Lenovo TelefonyLenovo Telefony
Všechna témata fóra
Možnost

2 Příspěvky

06-04-2019

Czech Republic

6 Přihlášení

30 Page Views

• Registered: ‎06-04-2019
  • Lokace: Czech Republic
  • Náhledy: 30
  • Message 1 of 2

lenovo recovery p70

2019-06-04, 6:29 AM

Dobrý den už dlouho na mě vyskakovala aktualizace tak jsem ji potvrdil, telefon se začal aktualizovat (7mb) poté to selhalo a telefon se restartoval a zobrazil recovery mod kde at dělám cokoli nic nepomůže jen se opět restartuje. když dám wipe user data-fuse formát data-reboot, tak telefon se restartuje oběví se nápis lenovo powered by android, pak zas zavibruje restartuje se znovu a zas se oběví lenovo recovery.

Odpověď
Odpověď
Možnost

9742 Příspěvky

08-17-2015

Slovakia

26703 Přihlášení

577644 Page Views

• Registered: ‎08-17-2015
  • Lokace: Slovakia
  • Náhledy: 577644

Re: lenovo recovery p70

2019-06-04, 11:29 AM

Ahoj Patrik6,

pokiaľ ani žiadna z možností Android Recovery nepomáha (wipe / restore), obávam sa, že bude potrebné nanovo flashnúť software mobilu. Vzhľadom nato, že sa nejedná o úkon, ktorý by mal vykonať koncový užívateľ, poprosil by som Ťa v tejto súvislosti kontaktovať náš servis.

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

EN : Welcome to the Community! Have you already participated in the forum survey? Please, let us know what you like about our forum and what we can improve. We listen to your feedback!

DE : Willkommen in der Community! Hatten Sie bereits an der Foren Umfrage teilgenommen? Wir benötigen die folgenden Informationen. Wir hören zu und lesen Ihre Kommentare gerne!

CZ/SK : Vítejte v Komunitě! Už jste se zúčastnili našeho průzkumu fóra? Potřebujeme následující informace. S radostí posloucháme a čteme vaše komentáře!
_
Communities: English Deutsch Español Portugues Русскоязычное Česká Slovenská Українська Moto English
_

Odpověď

Replies(1)
Odpověď
Možnost

9742 Příspěvky

08-17-2015

Slovakia

26703 Přihlášení

577644 Page Views

• Registered: ‎08-17-2015
  • Lokace: Slovakia
  • Náhledy: 577644
  • Message 2 of 2

Re: lenovo recovery p70

2019-06-04, 11:29 AM

Ahoj Patrik6,

pokiaľ ani žiadna z možností Android Recovery nepomáha (wipe / restore), obávam sa, že bude potrebné nanovo flashnúť software mobilu. Vzhľadom nato, že sa nejedná o úkon, ktorý by mal vykonať koncový užívateľ, poprosil by som Ťa v tejto súvislosti kontaktovať náš servis.

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

EN : Welcome to the Community! Have you already participated in the forum survey? Please, let us know what you like about our forum and what we can improve. We listen to your feedback!

DE : Willkommen in der Community! Hatten Sie bereits an der Foren Umfrage teilgenommen? Wir benötigen die folgenden Informationen. Wir hören zu und lesen Ihre Kommentare gerne!

CZ/SK : Vítejte v Komunitě! Už jste se zúčastnili našeho průzkumu fóra? Potřebujeme následující informace. S radostí posloucháme a čteme vaše komentáře!
_
Communities: English Deutsch Español Portugues Русскоязычное Česká Slovenská Українська Moto English
_

0 uživatelé považovali toto řešení za užitečné.

Tohle mi také pomohlo

Odpověď
Domovská stránka fóra

Pokyny pro komunitu

Před odesláním správy si přečtěte pokyny pro komunitu.

Další informace

Podívejte se na aktuální nabídky!

Jděte nakupovat

Líbí se mi žebříček (Příspěvky)

(Posledních 7 dní)

Zobrazit vše

X

Save

X

Vymazat

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms