Vítejte v Lenovo komunitě, kde si uživatelé navzájem pomáhají. Potřebujete okamžitou pomoc?

Česká a Slovenská komunita

Lenovo TelefonyLenovo Telefony
Všechna témata fóra
Možnost

1 Příspěvky

05-26-2020

Czech Republic

1 Přihlášení

0 Page Views

• Registered: ‎05-26-2020
  • Lokace: Czech Republic
  • Náhledy: 0
  • Message 1 of 2

A6020a40 vypínání zvonení

2020-05-26, 15:29 PM

Poraďte mi. Mám Lenovo A6020a40. Z nějakého důvodu mi nezvoní telefon, když někdo volá. Pokud mobil restartuju, první příchozí telefonát zvoní, pak už je to bez zvuku. Nevíte, co to je za zradu?

Admin Edit: Zmenený titul diskusie, aby lepšie reflektoval jej tému.

Odpověď
Možnost

9712 Příspěvky

08-17-2015

Slovakia

26702 Přihlášení

577524 Page Views

• Registered: ‎08-17-2015
  • Lokace: Slovakia
  • Náhledy: 577524
  • Message 2 of 2

Re:A6020a40 vypínání zvonení

2020-05-26, 19:04 PM

Ahoj MirindaFree,

nezvoní následne iba upozornenie na prichádzajúci telefonát alebo napríklad nefunguje aj výstup zvuku pri prehrávaní videa z Youtube? V každom prípade existuje iba jeden spôsob, ako sa pokúsiť tento symptóm vyriešiť, a to resetom do továrnych nastavení. Odporučil by som Ti vykonať reset cez Android recovery a to tak, že vo vypnutom stave stlačíš Power + Volume Down až kým nezačne nabiehať Android Recovery. Na ďalšej obrazovke zvoľ "recovery" a potom "Wipe data/factory reset".

S pozdravom,

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

EN : Welcome to the Community! Have you already participated in the forum survey? Please, let us know what you like about our forum and what we can improve. We listen to your feedback!

DE : Willkommen in der Community! Hatten Sie bereits an der Foren Umfrage teilgenommen? Wir benötigen die folgenden Informationen. Wir hören zu und lesen Ihre Kommentare gerne!

CZ/SK : Vítejte v Komunitě! Už jste se zúčastnili našeho průzkumu fóra? Potřebujeme následující informace. S radostí posloucháme a čteme vaše komentáře!
_
Communities: English Deutsch Español Portugues Русскоязычное Česká Slovenská Українська Moto English
_

Odpověď
Domovská stránka fóra

Pokyny pro komunitu

Před odesláním správy si přečtěte pokyny pro komunitu.

Další informace

Podívejte se na aktuální nabídky!

Jděte nakupovat

Líbí se mi žebříček (Příspěvky)

(Posledních 7 dní)

Zobrazit vše

X

Save

X

Vymazat

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms