anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Odpowiedz
Maciek23
Paper Tape
Posty: 1
Zarejestrowano: ‎04-09-2019
Kraj: PL
Wyświetleń: 227
Wiadomość 1 z 2

Brak odpowiedniej rozdzielczości

Witam,

 

Mam Lenovo E585, podłaczyłem go do monitora LG UHD, problem w tym, że monitor wymaga rozdzielczości, której nie ma laptop, przez co obraz nie jest na całości monitora, lub jesli ustawię aby był wypełniony cały monitor, obraz jest bardzo niewyraźny. Proszę o pomoc

Highlighted
Administrator
Administrator
Posty: 340
Zarejestrowano: ‎01-10-2019
Kraj: SK
Wyświetleń: 217
Wiadomość 2 z 2

Dot.: Brak odpowiedniej rozdzielczości

Cześć @Maciek23!

 

Witaj w Społeczności!

 

W pierwszej kolejności sprawdź czy masz wszystkie najnowsze sterowniki. Najlepiej zrobić to przez aplikację Lenovo Vantage (https://vantage.lenovo.com/), w ten sposób unikniesz ściągnięcia sterowników przeznaczonych dla innego komputera. Sprawdź też czy masz najnowsze oprogramowanie dla monitora LG.

 

Drugim krokiem jest sprawdzenie połączenia monitora z komputerem. Jakiego kabla używasz? Czy masz możliwość wypróbowania innego połączenia?

 

Daj znać czy podane kroki rozwiązały Twój problem Emotikon: Szczęśliwy

 

Pozdrawiam,

 

Ala
Polish & Turkish Community Lead


  Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto English


Please do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.

Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.

Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.