Witamy na naszych forach, gdzie użytkownicy pomagają użytkownikom. Potrzebujesz pomocy teraz? Skontaktuj się z nami.

Społeczność Lenovo

Monitory i akcesoriaMonitory i akcesoria
Wszystkie Tematy
Opcje

7 POSTY

08-03-2021

Poland

9 Łączna liczba zalogowań

50 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 50
  • Message 11 of 13

Re:Lenovo cleaner t1 pro

2021-08-09, 15:14 PM

Drugie nowe urządzenie, dalej ten sam problem... Czy ktoś jest mi w stanie pomóc, lub ma kontakt typowo do ludzi lenovo, którzy zajmują się oprogramowaniem tych odkurzaczy?... 

Odpowiedź
Opcje

4 POSTY

09-15-2021

Poland

5 Łączna liczba zalogowań

55 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 55
  • Message 12 of 13

2021-09-15, 19:25 PM

Mam chyba ten sam problem, parowanie utyka jak na załączonym obrazku. Odkurzacz zgłasza "device is binding", I tyle. Po wejściu do aplikacji ponownie - urządzenie pokazane jako offline. Daj znać proszę jak będzie rozwiązanie. 

Screenshot_20210915-211946.jpg
Odpowiedź
Opcje

1 POSTY

09-20-2021

Poland

7 Łączna liczba zalogowań

40 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 40
  • Message 13 of 13

2021-09-20, 16:06 PM

Dzień dobry, 

ja mam zgoła inny problem ale nie mam pojęcia jak stworzyć nowy wątek. Połączyłem mojego T1 pro do aplikacji LenovoCleanerT1 (iOS) i tam wszystko działa. Jednak chciałem odkurzacz również wpiąć do Google home tak samo jak mój poprzedni odkurzacz. I tutaj pojawia się problem, bo sama aplikacja lenovo nie współpracuje z Google home. Znalazłem informację na forum, wg. której należy wybrać przy podpinaniu aplikacji pod Google home apkę Tuya i następnie w jej oknie logowania wpisać dane logowania do apki LenovoCleanerT1. Niestety aplikacja nie łączy się, odkurzacz nie zostaje wykryty. Oczywiście mogę podłączyć odkurzacz bezpośrednio pod Tuya/smart home i inne klony tych aplikacji, jednak możliwości odkurzacza w tych aplikacjach są bardzo mocno okrojone (np. brak mapowania, co w zasadzie eliminuje z góry korzystanie z tych aplikacji). Proszę o informację w jaki sposób mogę podłączyć odkurzacz pod Google home, nie tracąc przy tym żadnej z funkcji odkurzacza. 

Odpowiedź

Wytyczne dla Społeczności

Przed opublikowaniem posta zapoznaj się z naszymi Wytycznymi.

Dowiedz się więcej

Sprawdź aktualne oferty!

Idź do Sklepu
X

Zapisz

X

Usuń

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

Ranking polubień (Autorzy)

(Ostatnich 7 dni)

Użytkownik Punkty