Witamy na naszych forach, gdzie użytkownicy pomagają użytkownikom. Potrzebujesz pomocy teraz? Skontaktuj się z nami.

Społeczność Lenovo

ThinkPadyLaptopy ThinkPad
Wszystkie Tematy
Opcje

4 POSTY

04-12-2021

Poland

3 Łączna liczba zalogowań

35 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 35
  • Message 1 of 7

X1 Extreme - nie włącza sie

2021-04-12, 6:16 AM

Witam serdecznie.

Mam problem z moim laptopem Lenovo ThinkPad X1 Extreme 1st Gen.

Dzisiaj rano odpaliłem laptopa, jednak po raz...któryś miałem czarny ekran przez długi czas, więc jak zawsze przytrzymałem przycisk zasilania, by go wyłączyć. To zawsze działało, jednak tym razem laptop już nie chciał się uruchomić ponownie.

Próbowałem z odpiętą ładowarka oraz podpiętą i nic to nie daje. Po podłączeniu zasilacza dioda na przycisku włączania laptopa mruga 3 razy i nic więcej. Dioda z boku laptopa koło wejścia od podłączania zasilacza świeci na biało, czyli standardowo. Próbowałem również wciskać ten przycisk, który przez tę małą dziurkę z tyłu obudowy jednak to też nic nie dało.

Czy ktoś wie co może być nie tak lub jak to naprawić?

Odpowiedź
Opcje

5004 POSTY

01-10-2019

Slovakia

1268 Łączna liczba zalogowań

45884 Całkowita liczba odsłon

• WYŚWIETLENIA: 45884
  • Message 2 of 7

Re:X1 Extreme - nie włącza sie

2021-04-12, 11:30 AM

Cześć @tarzinio,

Witaj w Społeczności!

Czu używałeś przycisku resetowania awaryjnego z odpiętym zasilaczem jak opisano poniżej?

Jeśli to rozwiązanie nie działa, warto skontaktować się z naszym wsparciem, mozliwe, że potrzebna będzie naprawa gwarancyjna. Możesz skontaktować się z naszym wsparciem przy użyciu naszej strony internetowej:

https://pcsupport.lenovo.com/pl/pl/contactus 

Pozdrawiam,

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead

EN: Welcome to the Community! If someone helped you today hit Like or accept a Solution!
Looking for information about Lenovo products?

PL: Witaj w Społeczności! Jeśli ktoś Ci dzisiaj pomógł, kliknij kciuk w górę lub zaakceptuj rozwiązanie!
Szukasz informacji o produktach Lenovo?

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Bugün birisi size yardım ettiyse Beğen’e basın veya bir çözümü kabul edin!
Lenovo ürünleri hakkında bilgi mi arıyorsunuz?
_

Odpowiedź
Opcje

4 POSTY

04-12-2021

Poland

• Message 3 of 7

2021-04-12, 11:46 AM

Hej,Doszedłem do momentu (przez różne próby) gdzie laptop startuje, podaje dwa krótkie (chyba) sygnały, ale ekran nadal czarny. Nie ma żadnego podświetlenia ekranu, tak jakby był odłączony lub niesprawny. Dioda zasilania świeci na pomarańczowo a podczas podłączania dioda na przycisku włączania świeci czasami 2 razy czasami 3.

Tak, próbowałem przez tą stronę się z państwem skontaktować, ale nie ma takiej możliwości.

Odpowiedź
Opcje

5004 POSTY

01-10-2019

Slovakia

• Message 4 of 7

2021-04-12, 12:07 PM

Cześć @tarzinio,

W sprawie sygnałów dźwiękowych o błędach zajrzyj na stronę 77 podręcznika użytkownika. Za pomocą opisanej tam aplikacji Smart Beep możesz zidentyfikować problem.

https://download.lenovo.com/pccbbs/mobiles_pdf/p1_x1extreme_ug_pl.pdf?linkTrack=PSP:ProductInfo:UserGuide 

Jeśli komputer jest wciąż na gwarancji, po wpisaniu numeru seryjnego laptopa na naszej stronie wsparcia powinny wyświetlić się opcje kontaktu takie jak czat, e-mail, telefon. Dla pewności podaję też link bezpośrednio do wsparcia telefonicznego:

https://pcsupport.lenovo.com/pl/pl/supportphonelist

Pozdrawiam,

Ala

EN: Welcome to the Community! If someone helped you today hit Like or accept a Solution!

PL: Witaj w Społeczności! Jeśli ktoś Ci dzisiaj pomógł, kliknij kciuk w górę lub zaakceptuj rozwiązanie!

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Bugün birisi size yardım ettiyse Beğen’e basın veya bir çözümü kabul edin!
_

Odpowiedź
Opcje

4 POSTY

04-12-2021

Poland

• Message 5 of 7

2021-04-12, 12:29 PM

Niestety aplikacja nie działa. Nie odczytuje dekoduje dźwięków w ogóle, nawet gdy miałem tą śmieszną melodyjkę.Laptop posiada gwarancję, jednak mimo to nie wyświetla się email do kontaktu czy też jakie czat. Do kontaktu są podane tylko numery telefonu a w dalszych częściach są możliwe do wyboru standardowe działania czyli forum....coś nie działa wam ta strona skoro powinny być takie rozwiązania jak czat, a go nie ma.

Odpowiedź
Opcje

5004 POSTY

01-10-2019

Slovakia

• Message 6 of 7

2021-04-13, 9:42 AM

Cześć @tarzinio,

Podaję również linka bezpośrednio do czatu:

https://pcsupport.lenovo.com/pl/pl/livechat 

Jeśli na stronie wsparcia nie pojawiają się opcje kontaktu po wpisaniu numeru seryjnego laptopa, upewnij się, że prawidłowo wpisujesz numer seryjny (czasem łatwo pomylić duże O i 0).

Jeśli to też nie zadziała, prześlij mi proszę numer seryjny laptopa w wiadomości prywatnej (nie umieszczaj go na forum!). Skontaktuję się wtedy z kolegami z obsługi klienta i razem wyjaśnimy tę sprawę. 

Pozdrawiam,

Ala

_

Odpowiedź
Opcje

4 POSTY

04-12-2021

Poland

• Message 7 of 7

2021-04-13, 10:14 AM

Witam,Dane na pewno wpisuje poprawne gdyż wyskakują mi informacje chociażby o posiadanej gwarancji.

Czat niestety nie działa. 

Odpowiedź

Wytyczne dla Społeczności

Przed opublikowaniem posta zapoznaj się z naszymi Wytycznymi.

Dowiedz się więcej

Sprawdź aktualne oferty!

Idź do Sklepu
X

Zapisz

X

Usuń

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

Ranking polubień (Autorzy)

(Ostatnich 7 dni)

Użytkownik Punkty