Społeczność Lenovo

Przywitanie i dyskusja ogólnaNowości od Lenovo
Wszystkie Tematy
Opcje

2066 POSTY

01-10-2019

SK

1067 Łączna liczba zalogowań

29893 Całkowita liczba odsłon

  • POSTY: 2066
  • Zarejestrowany: ‎01-10-2019
  • Lokalizacja: SK
  • WYŚWIETLENIA: 29893
  • Message 1 of 1

[Zakończony] Konkurs ThinkFootball

2020-06-17, 13:46 PM

Konkurs zakończony. Wyniki są dostępne tutaj.

 

-------------------------------------------------

 

Zostań mistrzem w piłkarskim konkursie ThinkFootball i wygraj laptopy Lenovo!

 

Jeżeli tęsknicie za piłkarskimi emocjami i znacie się na footballu, już  od 15 czerwca możecie zweryfikować swoją wiedzę w konkursie ThinkFootball. Do wygrania są atrakcyjne nagrody – laptopy Lenovo ThinkBook 13s oraz ThinkBook 14.

 

W połowie czerwca miało rozpocząć się wielkie święto fanów footballu  – Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020. Tegoroczna edycja turnieju pod kilkoma względami zaplanowana została wyjątkowo – nowością był pomysł, aby rozegrać mecze w 12 europejskich miastach. Jednak ze względu na obecną sytuację UEFA zdecydowała, że wydarzenie zostanie przesunięte na 2021 rok. 

 

Żeby chociaż w niewielkim stopniu zrekompensować czas oczekiwania na nowy termin rozgrywek, firma Lenovo zorganizowała dla polskich kibiców konkurs z cennymi nagrodami. W konkursie liczy się celność, szybkość udzielanych odpowiedzi oraz kreatywność. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody:

 

Lenovo ThinkBook 13s (nagroda I stopnia)

Lenovo ThinkBook 14 (nagroda II stopnia)

Zestaw gadżetów Lenovo (nagroda III stopnia)

 

Jak wziąć udział w konkursie?

 

Do udziału w rozgrywce niezbędne będzie konto gracza, które należy założyć na stronie www.thinkfootball.pl. Następnie uczestnik będzie mógł wybrać jeden z dwóch poziomów trudności – Półprofesjonalny lub Zawodowiec. Zabawa polega na odpowiedzi na serię pytań o piłce nożnej. Test składa się z dziewięciu pytań zamkniętych, w skład których wchodzą zadania tekstowe, obrazkowe i dźwiękowe oraz jedno pytanie otwarte. Punkty przyznawane będą za udzielenie poprawnych odpowiedzi, czas rozwiązania testu, a także kreatywność w przypadku pytania otwartego. Każdy z uczestników będzie mieć 3 szanse aby zmierzyć się z wyzwaniem. Trzy oshttp://www.thinkfootball.ploby z największą liczbą punktów otrzymają wyjątkowe nagrody od firmy Lenovo (szczegółowy regulamin dostępny na stronie: www.thinkfootball.pl/regulamin).

 

Konkurs ThinkFootball rozpocznie się 15 czerwca 2020 r. i potrwa do 29 czerwca br. do godz. 23:59. Zwycięzców poznamy 6 lipca.

 

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead


  Communities:   English    Deutsche    Español    Português    Русскоязычное    Česká    Slovenská    Українська   Polski    Türkçe   Moto EnglishPlease do not ask me questions by Personal Message; questions belong in the forums.Proszę nie zadawać mi pytań przez wiadomości prywatne, publikując pytanie na forum masz większe szanse na otrzymanie odpowiedzi, a być może pomożesz również komuś, kto ma podobny problem.Lütfen, sorularınızı bana kişisel mesajlarıyla göndermeyın, sorunuzu foruma yazınca cevabınızı daha hızlı alacaksınız, ayrıca aynı sorunu yaşayan diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

Odpowiedź

Wytyczne dla Społeczności

Przed opublikowaniem posta zapoznaj się z naszymi Wytycznymi.

Dowiedz się więcej

Sprawdź aktualne oferty!

Idź do Sklepu
X

Zapisz

X

Usuń

Autorzy z największą liczba Punktów

Zobacz wszystko