Społeczność Lenovo

Przywitanie i dyskusja ogólnaNowości od Lenovo
Wszystkie Tematy
Opcje

3909 POSTY

01-10-2019

SK

1184 Łączna liczba zalogowań

39183 Całkowita liczba odsłon

  • POSTY: 3909
  • Zarejestrowany: ‎01-10-2019
  • Lokalizacja: SK
  • WYŚWIETLENIA: 39183
  • Message 1 of 1

[Zakończony] Konkurs ThinkFootball

2020-06-17, 13:46 PM

Konkurs zakończony. Wyniki są dostępne tutaj.

 

-------------------------------------------------

 

Zostań mistrzem w piłkarskim konkursie ThinkFootball i wygraj laptopy Lenovo!

 

Jeżeli tęsknicie za piłkarskimi emocjami i znacie się na footballu, już  od 15 czerwca możecie zweryfikować swoją wiedzę w konkursie ThinkFootball. Do wygrania są atrakcyjne nagrody – laptopy Lenovo ThinkBook 13s oraz ThinkBook 14.

 

W połowie czerwca miało rozpocząć się wielkie święto fanów footballu  – Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020. Tegoroczna edycja turnieju pod kilkoma względami zaplanowana została wyjątkowo – nowością był pomysł, aby rozegrać mecze w 12 europejskich miastach. Jednak ze względu na obecną sytuację UEFA zdecydowała, że wydarzenie zostanie przesunięte na 2021 rok. 

 

Żeby chociaż w niewielkim stopniu zrekompensować czas oczekiwania na nowy termin rozgrywek, firma Lenovo zorganizowała dla polskich kibiców konkurs z cennymi nagrodami. W konkursie liczy się celność, szybkość udzielanych odpowiedzi oraz kreatywność. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody:

 

Lenovo ThinkBook 13s (nagroda I stopnia)

Lenovo ThinkBook 14 (nagroda II stopnia)

Zestaw gadżetów Lenovo (nagroda III stopnia)

 

Jak wziąć udział w konkursie?

 

Do udziału w rozgrywce niezbędne będzie konto gracza, które należy założyć na stronie www.thinkfootball.pl. Następnie uczestnik będzie mógł wybrać jeden z dwóch poziomów trudności – Półprofesjonalny lub Zawodowiec. Zabawa polega na odpowiedzi na serię pytań o piłce nożnej. Test składa się z dziewięciu pytań zamkniętych, w skład których wchodzą zadania tekstowe, obrazkowe i dźwiękowe oraz jedno pytanie otwarte. Punkty przyznawane będą za udzielenie poprawnych odpowiedzi, czas rozwiązania testu, a także kreatywność w przypadku pytania otwartego. Każdy z uczestników będzie mieć 3 szanse aby zmierzyć się z wyzwaniem. Trzy oshttp://www.thinkfootball.ploby z największą liczbą punktów otrzymają wyjątkowe nagrody od firmy Lenovo (szczegółowy regulamin dostępny na stronie: www.thinkfootball.pl/regulamin).

 

Konkurs ThinkFootball rozpocznie się 15 czerwca 2020 r. i potrwa do 29 czerwca br. do godz. 23:59. Zwycięzców poznamy 6 lipca.

 

Ala
Polish, Turkish & Smart Home Community Lead


EN: Welcome to the Community! Did you participate in our forum survey? Please, let us know what you like about our forum and what we can improve. We listen to your feedback!

PL: Witaj w Społeczności! Czy wypełniłeś już naszą ankietę? Powiedz nam co lubisz na naszym forum, a gdzie możemy się poprawić. Chętnie czytamy Wasze komentarze!

TR: Lenovo Topluluğuna hoş geldiniz! Forum anketimize katıldınız mı? Lütfen forumumuz hakkında neleri beğendiğinizi ve neleri geliştirebileceğimizi bize bildirin. Yorumlarınızı okumayı seviyoruz!
_

Odpowiedź

Wytyczne dla Społeczności

Przed opublikowaniem posta zapoznaj się z naszymi Wytycznymi.

Dowiedz się więcej

Sprawdź aktualne oferty!

Idź do Sklepu
X

Zapisz

X

Usuń

X

No, I don’t want to share ideas Yes, I agree to these terms

Autorzy z największą liczba Punktów

Zobacz wszystko