Vítejte v Lenovo komunitě, kde si uživatelé navzájem pomáhají. Potřebujete okamžitou pomoc?

Česká a Slovenská komunita

Další diskuseOperační systémy Windows
Všechna témata fóra
Možnost

15 Příspěvky

08-03-2015

Košice, Slovensko

15 Přihlášení

106 Page Views

• Registered: ‎08-03-2015
  • Lokace: Košice, Slovensko
  • Náhledy: 106
  • Message 21 of 26

Re:Lenovo Ideapad 100-14IBY - nefunkčná klávesnica

2020-08-15, 5:28 AM

Preinštalované staršou verziou W10 čo som tu mal, asi 1909, po overení že všetko funguje zakázané aktualizácie ovládačov podľa tohto postupu.

Zatiaľ všetko funguje, doťahal som všetky zvyšné aktualizácie windows a nepokazilo sa to.

Tak dúfam že to pôjde a aktualizácie ovládačov si zas nenájdu nejakú cestičku ako to všetko pokašlať.

Urobil som bod obnovenia, možno v budúcnosti pomôže ak bude treba.

Vďaka

Odpověď
Možnost

9508 Příspěvky

08-17-2015

Slovakia

26681 Přihlášení

575433 Page Views

• Registered: ‎08-17-2015
  • Lokace: Slovakia
  • Náhledy: 575433
  • Message 22 of 26

2020-08-18, 11:11 AM

Som rád, že sa Ti to podarilo. Ak čítam správne, podľa inštrukcií je však potrebné nastaviť túto policy na "Enabled", a nie na "Disabled" ako sa uvádza v návode. Pokiaľ to ale funguje správne, mýlim sa asi skôr ja a nie návod.

Dúfam, že si Windows tú cestičku ako aktualizovať aj ovládače nenájde, no obávam sa, ako poznám Windows, že sa mu to jedného dňa určite s nejakou väčšou aktualizáciou podarí :/

Juraj
German, Czech & Slovak Community Lead

EN : Welcome to the Community! Have you already participated in the forum survey? Please, let us know what you like about our forum and what we can improve. We listen to your feedback!

DE : Willkommen in der Community! Hatten Sie bereits an der Foren Umfrage teilgenommen? Wir benötigen die folgenden Informationen. Wir hören zu und lesen Ihre Kommentare gerne!

CZ/SK : Vítejte v Komunitě! Už jste se zúčastnili našeho průzkumu fóra? Potřebujeme následující informace. S radostí posloucháme a čteme vaše komentáře!
_
Communities: English Deutsch Español Portugues Русскоязычное Česká Slovenská Українська Moto English
_

Odpověď
Možnost

15 Příspěvky

08-03-2015

Košice, Slovensko

15 Přihlášení

106 Page Views

• Message 23 of 26

2020-12-11, 19:31 PM

Tak znovu to vypadlo, kolotoč odinštalovania aktualizácii nepomohol, nepomohlo ani inštalácia BIOS, proste nič.

Ak by bol NB môj, už by som ho umlátil kladivom

Odpověď
Možnost

9508 Příspěvky

08-17-2015

Slovakia

26681 Přihlášení

575433 Page Views

• Message 24 of 26

2020-12-12, 19:20 PM
Keďže bolo zariadenie uvedené na trh pred vyše piatimi rokmi, je to asi neodvratný osud :/ V takomto prípade by bolo možné asi zariadenie používať s poslednou kompatibilnou Win10 verziou jedine v "offiline" móde, aby sa nikdy nevedelo aktualizovať. Otáznym potom zostáva, akému účelu by také zariadenie slúžilo, s ktorým sa nedá ísť online? :/

Juraj

EN : Welcome to the Community! Have you already participated in the forum survey? Please, let us know what you like about our forum and what we can improve. We listen to your feedback!

DE : Willkommen in der Community! Hatten Sie bereits an der Foren Umfrage teilgenommen? Wir benötigen die folgenden Informationen. Wir hören zu und lesen Ihre Kommentare gerne!

CZ/SK : Vítejte v Komunitě! Už jste se zúčastnili našeho průzkumu fóra? Potřebujeme následující informace. S radostí posloucháme a čteme vaše komentáře!
_
Communities: English Deutsch Español Portugues Русскоязычное Česká Slovenská Українська Moto English
_

Odpověď
Možnost

15 Příspěvky

08-03-2015

Košice, Slovensko

15 Přihlášení

106 Page Views

• Message 25 of 26

2020-12-13, 12:28 PM

Ahoj Juraj

Ďakujem pekne za odpoveď.

Po nekonečných reštartoch, odinštalovaní aktualizácií, inštalovaniu rôznych verzií ovládačov chipsetu, klávesnice som skúsil to čo som predtým skúšal už 100x.

Odpojil som napájanie, držal som zapínacie tlačítko minimálne minútu stlačené, no a po zapnutí klávesnica nabehla ako by sa nechumelilo.. akoby sa nič nestalo.. všetko na nej ide..

Tak neviem ktorá kombinácia čoho teraz zabrala, ale po tomto vyresetovaní napájania NB ide.. otázka je do kedy..

Odpověď
Možnost

9508 Příspěvky

08-17-2015

Slovakia

26681 Přihlášení

575433 Page Views

• Message 26 of 26

2020-12-13, 17:44 PM

Veľmi zaujímavé. Že by to nakoniec nebolo spôsobené žiadnou nekompatibilitou, ale naopak, bola na zariadení skutočne nejaká závada hardwaru? Akokoľvek to je, som rád, že to teraz funguje a pevne verím, že ak by nakoniec došlo k rovnakému zlyhaniu, že pomôže rovnaký fix ako i teraz.

Juraj

_
_

Odpověď
Domovská stránka fóra

Pokyny pro komunitu

Před odesláním správy si přečtěte pokyny pro komunitu.

Další informace

Podívejte se na aktuální nabídky!

Jděte nakupovat

Líbí se mi žebříček (Příspěvky)

(Posledních 7 dní)

Předmět Likes

Zobrazit vše

X

Save

X

Vymazat

X